Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Auksiniai ar sidabriniai auskarai: kuriuos pasirinkti?

Auksiniai ar sidabriniai auskarai: kuriuos pasirinkti?

Auksiniai ar sidabriniai auskarai: kuriuos pasirinkti?

Šiais laikais prekyboje galime rasti daugybę skirtingų auskarų tipų ir rūšių, tačiau lyderiaujančias pozicijas vis vien užima auksiniai ir sidabriniai dirbiniai. Visgi, tuomet, kai reikia apsispręsti, kurie iš jų yra geresni, priimti sprendimą gali būti pakankamai sunku.

Jei susidūrėte su tokia dilema, siūlome iš arčiau susipažinti su pagrindinėmis šių medžiagų ypatybėmis ir palyginti jas tarpusavyje.

Išvaizda

Kalbant labai abstrakčiai, auksiniai papuošalai dažniausiai yra geltoni, o sidabriniai – pilki. Šis atspalvis asocijuojasi su universalumu, tad ir sidabriniai auskarai gali pasiūlyti tokią ypatybę. Juos galima priderinti prie labai skirtingų aprangos detalių, todėl šiuos dirbinius mėgsta tiek labai jaunos, tiek ir brandesnio amžiaus dailiosios lyties atstovės.

Auksas neretai yra siejamas su elegancija, todėl dažnai vyrauja įsitikinimas, kad jis tinka tik solidžioms moterims, tačiau iš tiesų tinkamą papuošalą gali surasti kiekviena iš mūsų. Tuo labiau, kad šis metalas gali būti ne tik geltonas – prekyboje labai dažnai galima pastebėti ir baltojo ar rausvojo aukso dirbinių.

Patvarumas

Iš esmės abu šie taurieji metalai yra pakankamai tvirti, todėl naujuosius auskarus galėsite nešioti ilgus metus. Visgi, auksas savo ilgaamžiškumu gali šiek tiek lenkti sidabrą, tačiau dažniausiai nenusiviliama tokių gaminių kokybe. Tiesa, reikėtų turėti omenyje, jog labai retais kartais pasitaiko atvejų, kuomet žmonės yra alergiški sidabriniams papuošalams, tačiau jeigu tokių simptomų nepajutote iki šiol, tikėtina, kad su jais neteks susidurti. Visgi, nesuklysite, jei rinkdamiesi auskarus atkreipsite dėmesį, ar jų sudėtyje nėra nikelio priemaišų – būtent dėl jų dažniausiai kyla alerginės reakcijos.

Priežiūra

Daugeliui tai yra itin svarbus kriterijus, tačiau renkantis papuošalus, jis tikrai nebus kertinis, kadangi tiek sidabriniai, tiek ir auksiniai auskarai yra prižiūrimi labai panašiai. Tokius papuošalus reikia reguliariai nuvalyti ir nublizginti. Tam galima pasitelkti šiltą, muiluotą vandenį ir minkštą šluostę ar specialiai papuošalams pritaikytas priemones, tad valymo procesas tikrai nepareikalaus didelių pastangų. Svarbiausia, kad nelauktumėte, kol papuošalai pakeis savo spalvą ir taps estetiškai nebepatrauklūs – tuomet valymui teks skirti kur kas daugiau laiko.

Kaina

Iš esmės abiejų šių medžiagų vertė su metais nemažėja, todėl papuošalai gali tapti puikia investicija į ateitį. Visgi, taip dažniausiai yra apibūdinami auksiniai dirbiniai, kurie yra šiek tiek brangesni – tai lemia šio metalo retumas ir ilgaamžiškumas. Tačiau tai nereiškia, kad tokie papuošalai nėra įperkami visoms pasipuošti norinčioms moterims: galutinė auskarų vertė neretai priklauso ir nuo to, su kokiomis kitomis medžiagomis auksas yra derinamas. Tad nors ir šiek tiek brangesni, tokie auskarai tikrai yra įperkami – spauskite čia, jei norite tuo įsitikinti.

Jūsų odos tonas

Kaip ir drabužiai ar kitos garderobo detalės, taip ir atitinkami papuošalai tinka ne visoms iš mūsų – jeigu negalite apsispręsti tarp šių medžiagų, galite atsižvelgti į savo odos toną. Tais atvejais, kai jis yra šiltesnis, labiau rekomenduojami auksiniai papuošalai, tuo tarpu prie šaltesnių tonų natūraliau atrodo sidabriniai. Žinoma, tai nėra griežta taisyklė, tad jeigu norisi, drąsiai galite ją laužyti ir ieškoti tokių papuošalų, kurie Jums ir tinka, ir patinka. Sidabriniai auskarai internetu parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje – čia rasite plačią jų įvairovę.

Akivaizdu, kad privalumų turi abiejų šių tipų aksesuarai, tad sprendimas priklausys nuo to, kokioms ypatybėms pačios teikiate pirmenybę. Geriausia, jei papuošalų dėžutėje turėsite kuo įvairesnių dirbinių, kuriuos galėsite priderinti prie skirtingų savo įvaizdžių.

PR