Pagrindinis puslapis Reklama Auginu katę. Kokių priemonių reikia? Pasakoja veterinaras

Auginu katę. Kokių priemonių reikia? Pasakoja veterinaras

Auginu katę. Kokių priemonių reikia? Pasakoja veterinaras

Katės ir katinai yra labai žingeidūs, gudrūs gyvūnai, kurie tuo pačiu yra ir labai mielus, tad buvimas su jais – visada malonus, geras, šiltas… Kad gyvūnas būtų visada laimingas – svarbiausia jam suteikti geras gyvenimo sąlygas, kurios dažniausiai neatsiejamos nuo smulkmenų, daiktų, kuriuos galima rasti https://vetke.lt/.

Pasiūla šiuo metu yra tokia plati, kad ne visada paprasta rasti tai, ko reikia ir tuo pačiu nepirkti to, kas neturi naudos. Apie tai pasakoja veterinaras, kuris teigia, kad svarbiausia, visgi, yra meilė.

Maisto ir skanėstų pasirinkimas

Pirmiausia reikia pasirūpinti maistu, kuris Jūsų augintiniui turi būti ne tik skanus, tačiau taip pat ir sveikas. Būtinai rinkitės tokių prekinių vardų gaminius, kurie yra siejami su kokybe. Tai tikrai nebūtinai plačiai žinomi vardai, kadangi labai dažnai – jie tik gerai išreklamuoti, tačiau kokybės juose yra mažai.

Visada geriausia tartis su veterinarais, kurie gali patarti dėl maisto. Natūralu, kad jo pasirinkimui gali reikėti laiko, juk ne visada ir ne visas maistas gyvūnui tinka. Visgi, galiausiai radus – galėsite juo šerti visą katės gyvenimą“,- pasakoja veterinaras.

Žaislai. Ar jų reikia?

 

Žinoma, katės yra labai smalsūs gyvūnai, tad reikia pasirūpinti, kad namuose būtų kuo daugiau jų poreikiams tinkamų žaislų. Tokių, kurie skirti būtent katėms, kadangi tai leis būti ramiu, kad gyvūnas žaisdamas su konkrečiu žaislų – tikrai su juo nesusižeis. Taip pat žaislai dažnai klasifikuojami pagal gyvūno amžiaus kategorija, tad reikia įvertinti ir tai.

Kur miega katinas?

 

Ir reikia tinkamo guolio katinui, kadangi tai yra jo asmeniniai namai, kuriuose jis jaučiasi geriausiai. „Būtinai reikalingas minkštas guolis, tinkamo dydžio, kad katinas jame jaustųsi patogiai. Visada galima tartis su veterinarais, kurie pataria dėl tinkamiausio Jūsų gyvūnui“,- priduria specialistas.

Laiminga katė yra ta, kuri turi mylinčius šeimininkus. Dažniausiai gyvūnui tik tiek ir tereikia, kad džiugu, kad užsisakyti reikalingas katės priežiūros priemones internetu galima taip greitai ir paprastai.

PR

Naujienos iš interneto