Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama/Skelbimai Ar verta naudoti dėklą išmaniajam telefonui?

Ar verta naudoti dėklą išmaniajam telefonui?

PR

Tarkime, kad ką tik nusipirkote naują, blizgantį išmanųjį telefoną. Šiomis dienomis telefonų gamintojai tikrai naudoja aukštos kokybės medžiagas korpusui, kaip stiklas bei aliuminis, kad prietaiso dizainas būtų ne tik patrauklus akiai, bet ir malonus liesti. Tačiau, jums dar nespėjus išeiti iš parduotuvės pardavėjas šūkteli klausdamas: „o dėkliuko apsaugai nereikia“?

Negi tikrai reikia mokėti papildomai už tai, kad užgožtumėte solidų telefono dizainą, kurio projektavimui gamintojai išleido milžinišką sumą? Bet ar pasitikite savimi tiek, jog užtikrintumėte, kad telefonas niekada nenukris ant žemės be jo?

Kai kurie dėklų tiesiog nekenčia

Internetinėse diskusijose nesunkiai galima rasti asmenų, kurie yra tvirtai nusistatę prieš telefonų dėkliukus. Ar kada teko lankytis vyresnio amžiaus žmonių namuose, pas kuriuos baldai padengti plėvele? Tikrai taip – kai kurie taip stengiasi išsaugoti baldus. Internete netgi sklando vaizdo įrašas, kuriame aprodomas namų interjeras, kuriame viskas yra padengta plėvele siekiant išvengti dėvėjimosi.

Telefonus taip pat perkame tam, kad juos naudotume. Vidutiniškai žmonės išmaniuosius telefonus keičia kas du metus, tai jeigu po dviejų metų jis bus nepriekaištingos būklės, bet pasenęs morališkai – kam ta apsauga ir unikalaus dizaino užgožimas reikalingas?

Telefonų dėklų nemėgstantiems žmonės telieka būti atsargiems. Tereikia vieno kritimo, kad telefonas taptų nebenaudojamas. Jeigu kritimas nelemtingas, tai pakaks ir lengvo kritimo iš metro aukščio. Taigi, jeigu pasiryžote telefoną naudoti be dėklo, lai jūsų rankos nedreba!

Tai vis dar paprasčiausias būdas apsaugoti telefoną

Sunkiuose ir brangiuose išmaniuose telefonuose naudojami sudėtingi ir brangūs elementai, kuriuos įvairių rūšių dėklai apsaugo labai veiksmingai. Jeigu dažnai dirbate fizinį darbą, sportuojate, arba tiesiog užsiimate bet kokia judria veikla, tai dėklo naudojimas, anksčiau ar vėliau, išgelbės nuo nenumatytų išlaidų.

Viena didžiausių problemų su šiuolaikiniais telefonais yra jų milžiniški ir brangūs ekranai. Smūgio metu tai įprastai yra lengviausiai skylanti dalis, o jos keitimas gali kainuoti daugiau nei naujas telefonas. Negana to, net jeigu skyla tik apsauginis stiklas – kai kuriuose modeliuose jis keičiamas tik kartu su ekranu.

Jeigu jūsų telefono dizaino paslėpimas po dėklu negąsdina, tada rekomenduojame apsilankyti internetinėje parduotuvėje TavoTel ir išsirinkti dėklą savo telefonui. Po „slidžių rankų“ atvejo tikrai džiaugsitės, kad keletą eurų kainavęs dėklas padėjo išvengti triženklių išlaidų.

Šiuolaikinės alternatyvos siūlo puikių kompromisų

Jeigu apsilankėte minėjote parduotuvėje, turbūt pastebėjote, kad telefonų dėklų dizainai gali būti labai įvairūs. Dėl šios priežasties net ir dėklų vengiantys vartotojai gali rasti kompromisą. Pavyzdžiui, kai kurios įmautės yra skaidrios ir vos 1 mm storio. Tai tikrai veiksminga apsauga, o estetika beveik nepaliečiama.

Taigi, ar verta naudoti dėklą priklauso nuo jūsų. Jeigu užsiimate judria veikla ir žinote, kad telefoną tikrai numesite ant žemės – nenaudodami dėklo kone užtikrinate, kad telefono ekranas skils. Vis dėlto, jeigu jums svarbus originalus telefono dizainas ir iš rankų daiktai jums krenta retai – jums telefono dėklas gali būti kaip plastikinė plėvelė ant sofos.

Naujienos iš interneto