Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Apdaila: ką pataria ekspertai

Apdaila: ką pataria ekspertai

Apdaila: ką pataria ekspertai

PR

Profesionalų atliekami apdailos darbai apima daugybę rūšių, t. y. interjero apdaila, interjero dizaino projektavimas, namų statyba ir netgi griovimo darbai. Kiekvienas iš jų reikalauja atskiro išmanymo ir nusimanymo apie įvairias naudojamas statybines medžiagas, darbų eigą ir kitus aspektus. Ir kiekvienas iš šių darbų gali stipriai pakeisti erdvę, suteikti džiuginantį arba nuviliantį rezultatą. Tad jei šiuo metu sprendžiate klausimus, susijusius su patalpų apdaila, verta apie tai išmanyti daugiau, kad būtumėte patenkinti galutiniu rezultatu.

Interjero apdaila. Ji svarbi visais atvejais – tiek įrengiant gyvenamąsias patalpas, tiek biurą ar bet kokią kitą erdvę, kurioje teks praleisti dalį savo laiko. Interjero apdaila yra ta sritis, kuri susideda iš daugybės elementų – vieni jų pakeičiami lengviau, kiti – sunkiau. Pavyzdžiui, grindys – interjero apdailos dalis, kurią matome daugiausia ir su kuria kasdien liečiamės, tačiau vos užsigeidus vieną grindų dangą pakeisti kita gali nebūti taip paprasta. Būtent dėl to grindys turėtų būti vienas iš pirmųjų interjero apdailos sprendimų – gerai apsvarstytas ir atsakingai pasirinktas. Šiuo metu, pasak „ApdailosABC“ specialistų, grindų gamybos technologijos yra sparčiai pažengusios į priekį, todėl klientas gali rinktis savo poreikius labiausiai atspindintį variantą, t. y. tiek praktiškas ir itin ilgaamžes, tiek labai stilingas, tiek pigesnes arba brangesnes ir prabangesnes grindis. Svarbiausia – kokios yra finansinės galimybės ir kokie norai. Profesionalus specialistas visada gali pasiūlyti geriausias grindų alternatyvas.

Interjero apdaila apima ir sienų dažymą, tapetavimą – tai lengviau ir paprasčiau įgyvendinamas interjero apdailos darbas, lyginant su grindų dengimu. Tačiau jį irgi būtina išmanyti. Kaip teigia „ApdailosABC“ specialistas, sienų dažymas pasirinkta spalva gali iš pagrindų atnaujinti patalpos interjerą ir netgi sukurti pageidaujamą nuotaiką. Vėlgi prieš paruošiant sienas dažymui, reikia atlikti daugybę kitų darbų – nuvalyti (pašalinti dulkes ir pan.) sienas, jas nuglaistyti (pašalinant visus sienose esančius nelygumus ir pan.), nušlifuoti (užtikrinant įvairiausių matomų iškilimų, pūkelių ir kt. nereikalingų medžiagų pašalinimą), nugruntuoti (užtikrinant, kad prie sienų gerai prikibtų dažai) ir galiausiai dažyti (rekomenduojama – pasirenkant aukštesnės kokybės ir geresnėmis savybėmis pasižyminčius dažus).

Vis dėlto, „ApdailosABC“ specialistai įspėja, kad užsakant interjero apdailos paslaugas, reiktų nusiteikti, kad santechnikos įrengimas ir montavimas, plytelių klijavimas ir grindų sudėjimas sudaro daugiausia remonto ar būsto įsirengimo biudžeto. Ir šiuo atveju labai stipriai taupyti nerekomenduojama, norint, kad nenukentėtų apdailos darbų kokybė.

Interjero dizaino projektavimas. Tokia paslauga reikalinga tiems, kurie visą patalpos apdailą ir su ja susijusius darbus nori patikėti specialistams ir iš jų pageidauja gauti aiškias interjero dizaino vizualizacijas, kruopčiai parengtus interjero dizaino projektus. Taip pat tiems, kurie nori optimaliai panaudoti apdailai skirtas lėšas, t. y. būtent iš anksto atliekamas interjero dizaino projektavimas suteikia galimybę žinoti reikalingą medžiagų kiekį, matyti iš anksto suskaičiuotą projekto sąmatą, žinoti suplanuotą darbų eigą ir aiškų darbų vykdymo grafiką. Tai, be abejonės, svarbu kiekvienam klientui.

Profesionalūs apdailos darbų specialistai – „ApdailosABC“ komanda – savo klientui visuomet stengiasi pasiūlyti kelis galimus interjero dizaino variantus, kad klientas, atsižvelgęs į savo norus, į finansines galimybes, galėtų rinktis jam tinkamiausią variantą ir nebūtų apribotas, įspraustas į kokius nors finansinius ar kokybės rėmus. „Mes nuolat domimės naujausiomis statybų technologijomis, sekame naujausias interjero bei architektūros tendencijas, ieškome pažangių, šiuolaikiškų ir klientui geriausių sprendimų. Tikriausiai todėl esam mėgstami paslaugų teikėjai interjero dizaino ir apskritai visoje patalpų apdailos rinkoje“ – sako „ApdailosABC“ komandai priklausantis specialistas.

Namų statyba. Tai labai plati sritis, apimanti tiek bendrą vienbučių ar dvibučių namų statybą laikantis griežčiausių statybos reglamentų ir kokybės standartų, tiek pavienius statybos darbus, tokius kaip pamatų įrengimas, mūro darbai, stogų dengimas, fasado šiltinimas ir apdaila. „Kiekvieno kliento atvejis būna skirtingas, todėl ir mes kiekvienu atveju individualiai vertiname statybos darbų sąlygas, kliento norus, galimybes ir, be abejo, paslaugos suteikimo trukmę bei kainą“ – su darbo specifika supažindina „ApdailosABC“ komandos ekspertas.

Griovimo darbai. Jų taip pat gali prireikti kardinaliai keičiant patalpos apdailą, atliekant remontą ar renovacijas. Svarbu, jog prieš pradedant griovimo darbus, būtų parengti tikslūs griovimo projektai, numatytas planuojamų atlikti darbų sudėtingumas, nes tik tinkamai pasirinktas griovimo darbų būdas gali užtikrinti sėkmingai atliktus apdailos darbus.

Apdailos darbai reikalingi atlikti ir tuomet, kai atsiranda santechnikos, vėdinimo, elektros instaliacijos ir įrengimo darbų poreikis. Norint šių darbų kokybės, svarbu juos patikėti profesionalams.

Neleiskite, kad namų įrengimas ir apdaila taptų galvos skausmu. Ką daryti nesiryžtantiems savarankiškai atlikti apdailos darbų ir norintiems profesionalumo? Kreiptis į „ApdailosABC“ specialistus,  kurie gali suteikti reikalingą konsultaciją ar paslaugą – tel. +370 636 61977 arba el. pastas – info@apdailosabc.lt. Tai greitai, kokybiškai ir kruopščiai atlikti apdailos darbai, pasirenkant aukštos kokybės medžiagas ir priemones.