Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Affidea medicinos centras Jūsų paslaugoms

Affidea medicinos centras Jūsų paslaugoms

Affidea medicinos centras Jūsų paslaugoms

Jeigu susiduriate su įvairiomis sveikatos problemomis ir norėtumėte pasitikrinti – padarykite tai nedelsdami, užsirašydami į Affidea medicinos kliniką.

Čia Jus aptarnaus patyrusių, skirtingų sričių gydytojų komanda, galinti suteikti kvalifikuotą medicininę pagalbą. Skaitydami toliau sužinosite apie klinikoje teikiamas gydymo bei diagnostikos paslaugas ir atrasite patikimus, padėti pasiruošusius gydytojus.

Profesionali medicininė pagalba

Niekas kitas negali taip gerai pasirūpinti susirgimų gydymais, kaip savo srities specialistas. Jeigu Jums kyla nerimas dėl sveikatos – kreipkitės į šeimos gydytoją ar tiesiai į savo srities specialistą, kuris suteiks reikiamą konsultaciją. Po konsultacijos galėsite atsikvėpti lengviau, nes sužinosite, kokių veiksmų toliau imtis – savo srities gydytojas Jumis pasirūpins, suteikdamas kvalifikuotą pagalbą ir užtikrindamas nepriekaištingą medicinos paslaugų kokybę.

Jūsų patogumui medicinos centre dirba kardiologai, odos ligų gydytojai, psichologai, neurologai, psichiatrai, chirurgai, taip pat masažuotojai, ortopedai, kineziterapeutai, kitų sričių specialistai. Teikiamos ir reabilitacinės gydymo paslaugos, priklausomai nuo probleminio pobūdžio. Esant poreikiui, atliekami COVID tyrimai, vakcinavimas.

Inovatyvūs diagnostikos būdai

Klinikoje veikia moderni diagnostikos įranga, itin greitai ir tiksliai nustatanti vėžinius ir kitus rimtus bei sunkiai diagnozuojamus susirgimus. Rezultatai bus pateikti jau visai netrukus, tuo pačiu ateis žaibiška pagalba toliau sprendžiant susirgimų gydymo būdus. Jeigu pastebite kokius nors ligų požymius arba patiriate nerimą – užsirašykite tyrimams jau dabar pat.

 

Greitas ir patogus patekimas

 

Nelaukite ilgose eilėse kol pateksite pas gydytoją ar bus atliktas reikiamas tyrimas. Registruodamiesi į Affidea medicinos centrą gausite vizitą greitai ir lengvai, nepatirdami jokių rūpesčių. Užsirašykite internetu išsirinkdami patogų miestą ir laiką. Kadangi medicinos centre dirba didelė patyrusių gydytojų komanda, paprastai norint gauti vietą ilgai laukti nereikia. Jokia liga negali būti atidėliojama, todėl kiekvienam pacientui bus suteiktas išskirtinis rūpestis ir savalaikė pagalba.

Pasirūpinkite savo sveikata ir laiku atlikite reikiamus tyrimus! Žinodami tikslius tyrimų rezultatus galėsite jaustis ramiau ir užtikrinčiau, nes žinosite, kokių veiksmų toliau imtis ir gausite pačią reikalingiausią medikų pagalbą.

Daugiau apie Affidea diagnostiką ir kitas medicinos paslaugas rasite: https://affidea.lt/

PR