4 pasiruošimo krūtų didinimui žingsniai

4 pasiruošimo krūtų didinimui žingsniai

Plastinės chirurgijos klinikų svetainėse pateikiami detalūs krūtinės implantų aprašymai. Taip pat nurodomi krūtinės didinimo operacijos žingsniai. Be abejo, ši naudinga informaciją pagerina bendrą operacijos eigos supratimą. Vis dėlto dažniausiai pacientai nori sužinoti, kaip tinkamai pasiruošti pačiai procedūrai.

Taigi siekdami sumažinti „atėjus dienai X“ patiriamą įtampą ir palengvinti prieš operacinį laikotarpį, pateikiame esminius praktinius patarimus.

1. Atsikratykite žalingų įpročių

Ne paslaptis, kad alkoholio vartojimas ir rūkymas kenkia sveikatai. Alkoholis skatina skysčių susilaikymą organizme, pažeidžia kepenis ir silpnina imuninę sistemą. Tabake esantis nikotinas slopina žaizdų gijimą ir mažina odos elastingumą. Abi paminėtos medžiagos sąveikauja su vaistais ir veikia kraujo krešėjimą. Taigi tam, kad būtų išvengta komplikacijų, likus 1 mėn. iki operacijos geriau atsikratyti šių žalingų įpročių.

2. Pasirūpinkite savo išvaizda

Nors krūtų didinimas implantais yra viena iš populiariausių plastinės chirurgijos procedūrų, reikės atlikti papildomas grožio procedūras. Būtinai nusivalykite nagų laką! Operacijos metu ant piršto uždedamas pulsoksimetras. Šis prietaisas skirtas širdies pulso ir deguonies kiekio kraujyje stebėjimui. Operacijos dieną nusiimkite visus papuošalus, įskaitant vestuvinį žiedą. Taip pat išsiverkite visus auskarus be išimties.

3. Pasiruoškite visus kelionei reikalingus daiktus

Įsivaizduokite, kad keliaujate į oro uostą. Jums prireiks paso arba tapatybės kortelės. Kadangi po operacijos nepatartina vairuoti, vairuotojo pažymėjimą galite palikti namuose. Taip pat dėvėkite patogius, laisvus drabužius ir kedus. Jeigu turite regos sutrikimų, tuomet naudokite akinius, o ne lęšius. Nepamirškite ir telefono įkroviklio.

4. Užduokite visus rūpimus klausimus gydytojui

Paciento ir gydytojo bendradarbiavimas padeda užtikrinti optimalaus rezultato pasiekimą. Jeigu pamiršote konsultacijos metu paminėtus patarimus, paprašykite juos priminti. Sveikatos priežiūros specialistai pataria likus 6 val. iki operacijos nevalgyti ir negerti. Pasiteiraukite, ar jūsų vartojami vaistai arba maisto papildai neturi įtakos operacijos eigai.

Nors vien nuo minties apie buvimą klinikoje gali pasidaryti baisu – nesijaudinkite. Aukščiausios kvalifikacijos specialistai tinkamai jumis pasirūpins. Savo ruožtu, vadovaudamiesi pateiktais patarimais, būsite tinkamai pasiruošę ir išvengsite nesklandumų.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.