Vyrų dėmesiui: Jus kamuojantys erekcijos sutrikimai yra pagydomi

Vyrų dėmesiui: Jus kamuojantys erekcijos sutrikimai yra pagydomi

Apie erekciją tikriausiai bus girdėjęs kiekvienas vyras. Ją ir patyręs yra dažnas. Tai yra apibūdinama veiksmu, kuomet vyro varpa padidėja bei sustandėja. Šis procesas atsitinka tuomet, kai įvyksta vyriško organo sustandėjimas dėl kraujo pritekėjimo. Erekcija vadinamas ir elementariausias bei pastoviausias vyro lytinis refleksas bei viena iš pagrindinių sąlygų, reikalingų sueičiai.

Dažniausiai šis terminas ir naudojamas kalbant apie lytinį susijaudinimą, nes tai – visa lemiantis veiksnys, priklausantis ir lytinio akto eigai bei ejakuliacijos atsiradimui. Tai yra visiškai normalus ir sveikas reiškinys vyro gyvenime. Tačiau yra ir kita, nemalonioji, šio proceso pusė, kuomet vyrus kamuoja erekcijos sutrikimai. Jie negali patirti aukščiau minėtų malonumų ir juos kankina dviprasmiški ar net egzistenciniai klausimai. Tikrai dėl to gali vyrams pakrikti psichologinė būklė, jei jų organai visapusiškai nefunkcionuoja ir jie negali pilnavertiškai džiaugtis gyvenimu. Bet pagaliau atėjo problemoms pabaiga. Erekcijos sutrikimai yra gydomi ir šiuolaikinė medicina Jums gali padėti, jeigu esate su jais susidūrę ar įtariate, kad būtent jie neleidžia Jums mėgautis lytiniu aktu.

Kadangi erekcija vyriškai žmonijos giminei atsiranda lytinio susijaudinimo metu, ji gana stipriai sąlygoja tiek būsimą ejakuliaciją, tiek ir lytinį aktą. Dviejų žmonių arba masturbacijos metu, kai yra patiriamas lytinis susijaudinimas, nerviniai refleksai padidina arterinio kraujo pritekėjimą į varpą bei prislopina kraujo ištekėjimą, taip susiaurindami venas. Jei smalsu, kaip ir dėl ko minkšta bei prieš tai buvusi suglebusi varpa sustandėja, tai šis veiksmas įvyksta neatsitiktinai. Minėtas padidėjęs kraujo pritekėjimas užpildo akytkūniuose esančias ertmes, ir taip ištempia tiek akytkūnius, tiek ir pačią varpą. Ji padidėja bei sukietėja. Taip ji paauga net iki trijų kartų. Erekcijos metu varpa yra labiau kreivės formos negu tiesės. Tad tikrai nenustebkite, jei susijaudinus varpa šiek tiek išsilenkia. Toks nedidelis sulinkimas yra visiškai normalu. Tik tuomet, jei šis linkis yra per didelis arba kelia diskomfortą, verta apie tai pasisakyti urologui ir gauti jo  profesionalų atsakymą.

Erekcijos intensyvumas priklauso nuo lytinio susijaudinimo bei įvairių išorinių veiksnių Tuo tarpu erekcijos sutrikimai jos niekaip nesugeba pakelti. Ši vyrų būklė apibūdinama, kai dėl vienų ar kitų priežasčių jis negali atlikti lytinio akto dėl nepakankamo varpos sustandėjimo. Šį sutrikimą reikia bei būtina gydyti, kad žmogus išvengtų tiek potencijos sutrikimų, tiek ir to nemalonaus nevisavertiškumo jausmo.

Būtina kiekvienam vyrui taip pat žinoti ir įsiminti, jog jo vyrišką erekciją sąlygoja parasimpatinė nervų sistema. Dėl to streso būsenoje erekcija beveik neįmanoma arba labai retai pasitaikanti. Ją galima sužadinti padirginus varpos galvutę. Atliekant šį veiksmą per nervų sistemą pasiekiami nugaros smegenų centrai ir iš ten jie jau sklinda į varpos akytkūnius bei juose sukelia kraujo pritekėjimą. Venkite nemalonių dirgiklių ir nuolatinės įtampos – būtent šie faktoriai yra labai svarbūs vyrų erekcijai.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.