Vyriški žiedai: kada ir koks tiks labiausiai?

Vyriški žiedai: kada ir koks tiks labiausiai?

Vyriškas žiedas – kur kas daugiau nei papuošalas: tai ir simbolis, simbolizuojantis tam tikrus dalykus arba turintis svarbią prasmę papuošalo savininkui.  Na, o, kai vyriškų žiedų pasirinkimas yra toks didelis, neretai nebežinoma, kam teikti pirmenybę. Tačiau apsispręsti bus kur kas lengviau, jeigu įvertinsite tam tikrus akcentus.

Tai, iš ko pagamintas žiedas, irgi yra labai svarbu. Taigi, siūlome sužinoti daugiau apie žaliavas bei akmenis, kurie naudojami vyriškiems žiedams gaminti.

Žiedas su baltu auksu

Jeigu bus pasirinktas vyriškas žiedas su baltu auksu, tai verta akcentuoti, kad šio žiedo savininkui tikrai neteks patirti nusivylimo dėlto, kad žiedas greitai pakeitė savo išvaizdą. Nieko panašaus – baltas auksas yra atsparus korozijai ir nusidėvėjimui, todėl galite būti tikri, kad ypač ilgai išlaikys puikią pirminę išvaizdą. Bet ir tai – dar ne visos geros žinios, kurias galime pasakyti apie šį metalą: svarbu priminti, kad papuošalus, kurie yra pagaminti iš balto aukso, yra labai lengvai valyti ir prižiūrėti.

Žiedas su geltonu auksu

Žiedas, kuris bus pagamintas iš geltono aukso arba turės dalį šios  žaliavos, taip pat yra puikus pasirinkimas, kadangi būtent šis metalas nuo seno yra labai palankiai vertinamas dėl savo grožio bei ilgo tarnavimo laiko. Be to, žiedas iš šio metalo, kurs prabangos ir elegancijos įspūdį.

Žiedas su cirkoniu

Dar vienas pasirinkimas, kalbant apie vyriškus papuošalus, yra žiedas su cirkoniu. Jau nuo seno buvo tikima, kad cirkonis pasižymi itin magiškomis savybėmis, todėl papuošalai, kurie turi cirkonio, nėra tinkami nešioti kiekvieną dieną, tačiau tai gali tapti ypač geru pasirinkimus labai ypatingoms progoms.

Žiedas su briliantu

Populiarūs yra žiedai ir su briliantais i tikrai netrūksta priežasčių, kodėl taip yra. Visų pirm, verta akcentuoti, kad vyriški žiedai su briliantais atrodo labai estetiškai ir elegantiškai. Taip pat svarbu akcentuoti, kad šis akmuo buvo atrastas jau maždaug prieš 3000 metų, o šiandien yra vienas labiausiai vertinamų akmenų.

Vyriški žiedai gali būti patys įvairiausi, o jums belieka tik surasti savąjį.

PR

Naujienos iš interneto