„Volkswagen Passat GTE“ – pažangus automobilis, padėsiantis keliauti pigiau

„Volkswagen Passat GTE“ – pažangus automobilis, padėsiantis keliauti pigiau

unsplash.com nuotr.

Hibridiniai automobiliai – vienas iš pačių populiariausių pasirinkimų tarp žmonių, vertinančių ne tik ekologiją, tačiau ir galimybę sutaupyti. Žinoma, pati hibridinių automobilių technologija yra sąlyginai brangi, todėl ir automobiliai nėra pigūs. Nepaisant to, dažnai jais keliaujantys žmonės gali džiaugtis itin mažomis kuro sąnaudomis, todėl laikui bėgant ši investicija tikrai atsiperka.

Nors bene populiariausiais hibridais yra laikomi Japonijoje  ar kitose tolimųjų rytų šalyse įsikūrusių kompanijų pagaminti modeliai, tačiau taip pat vertėtų paminėti ir vokiečių automobilių gamintojus, gebančius kurti ekologiškas ir technologiškai pažangias transporto priemones su hibridiniais varikliais. Vienas tokių gamintojų – „Volkswagen“, pristatęs pasauliui „Passat GTE“. Pasak „AVKParts“ ekspertų, „Volkswagen GTE“ yra modernus, bei šiuolaikiškam gyvenimo būdui puikiai pritaikytas automobilis, kuriame dažnas ras visas būtinas technologijas ir, žinoma, patvarumą.

Panašus į įprastą Volkswagen Passat

Iš pirmo žvilgsnio šis hibridinis automobilis niekuo nesiskiria nuo įprasto „Volkswagen Passat modelio, turinčio sumontuotą vidaus degimo variklį. Tiesa, šių skirtumų iš tiesų nėra daug, o kalbant dar tiksliau – jų yra vos keli. Visų pirma, „GTE“ hibridiniai modeliai visuomet ant priekinių automobilio grotelių turės papildomą užrašą „GTE“ bei mėlynai nudažytus stabdžių suportus. Automobilio salone įžvelgti papildomų skirtumų yra neįmanoma, nes jų tiesiog nėra.

Plug-In hibridinio automobilio privalumai

https://www.avkparts.lt komanda taip pat pabrėžia, jog vienas iš pagrindinių šio automobilio modelio privalumų – galimybė automobilyje esančią bateriją įkrauti išoriniu būdu. Būtent tai reiškia, jog „Volkswagen Passat GTE“ yra priskiriamas „Plug-In tipo hibridams. Įprastai tokie hibridiniai modeliai yra įkraunami naudojant elektromobilių įkrovimui skirtas stoteles. Svarbu paminėti ir tai, jog „Volkswagen Passat GTE“ modelio įkrovimas trunka apie 4 valandas, o tai leidžia jį pilnai pakrauti ne tik nakties metu, tačiau ir būnant darbe.

Automobilio naudojimas kiekvieną dieną

Gamintojas deklaruoja, jog vienu įkrovimu naudojant tik elektrinį variklį automobilis gali įveikti apie 50 km atstumą. Dažnai tokio atstumo užtenka kiekvieną dieną mieste keliaujant automobiliu į darbą. Jeigu trumpos miesto kelionės yra prioritetas, šis hibridas gali paprastai tapti nepakeičiama transporto priemone. Vis dėlto važiuojant ilgesnius atstumus, ekonomija ryškiai sumažėja, o kuro sąnaudos tampa panašios į įprastus vidaus degimo variklius turinčių automobilių. Idealiomis sąlygomis naudojant tiek vidaus degimo, tiek ir elektrinį variklius, „Volkswagen Passat GTE“ gali 100 km atstumą įveikti sunaudodamas vos apie 2-3 litrus degalų.

1.4 litro darbinio tūrio variklis kartu su elektriniu varikliu geba sukurti 218 arklio galių jėga, kurios užtenka, kad 100 km/h greitis būtų pasiektas per maždaug septynias sekundes. Tokios automobilio galios užtenka įprastoms kelionėms ir net miesto gatvėse kartais būtinam manevringumui išgauti.

unsplash.com nuotr.

Išlikęs prabangos ir paprastumo jausmas

Maloniai jaustis automobilyje padeda ir aukštos klasės bei kokybės medžiagos, esančios automobilio salone. Žinoma, tikėtis premium klasės tikrai nereikėtų, tačiau turint omenyje automobilio kainą būtų galima drąsiai teigti, jos rinkoje šis automobilis yra laikomas bene geriausiu kainos bei kokybės santykiu. Tai leidžia išlaikyti nemenką jo populiarumą ne tik Europoje, tačiau ir tolimesnėse vakarų pasaulio valstybėse.

Šiam bei kitiems „Volkswagen“ modeliams skirtų detalių bei priedų galima nesunkiai rasti https://www.avkparts.lt/volkswagen-dalys/. Čia draugiški bei profesionalūs darbuotojai yra visuomet pasirengę padėti išsirinkti tinkamiausią dalį bei pasirūpinti jos pristatymu visoje Lietuvoje.

PR

Komentarų sekcija uždaryta.

Naujienos iš interneto