Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Viskas, ką turite žinoti apie sužadėtuvių žiedų kristalus

Viskas, ką turite žinoti apie sužadėtuvių žiedų kristalus

Viskas, ką turite žinoti apie sužadėtuvių žiedų kristalus

Sužadėtuvių žiedo pasirinkimas tikrai nėra lengva užduotis. Be žiedo dydžio, spalvos ir dizaino, jūs taip pat turite pasirinkti akmens tipą. Žinoma, populiariausi sužadėtuvių žiedai yra su deimantu ir safyru, tačiau rinkoje galima rasti daug kitų pasiūlymų.

Sužadėtuvių žiedas – kokį akmenį rinktis?

Sužadėtuvės yra stebuklingas momentas tiek vyrui, tiek moteriai, nors šioje situacijoje vyrai turi daug sunkesnę užduotį. Jie ne tik galvoja apie tai, kokį sužadėtuvių žiedą išrinkti mylimajai, bet ir ar jų partnerės atsakys į klausimą, teigiamai.

Aptarkime, kokie kristalai yra populiariausi.

  1. Deimantinis sužadėtuvių žiedas

Visos moterys svajoja apie deimantą. Kodėl deimantinis sužadėtuvių žiedas toks populiarus? Pasirodo, kad kalbama apie patį akmenį ir jo simboliką, kuris skelbia ilgą ir sėkmingą santuoką. Deimantas, kaip sunkiausias mineralas, užtikrina patvarumą. Deimantinis sužadėtuvių žiedas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta klasiką ir nesenstantį dizainą. Toks modelis gali būti sėkmingai derinamas su kitais juvelyrikos elementais, sukuriant nuoseklią visumą.

  1. Sužadėtuvių žiedas su safyru

Žinoma, ne visos moterys mėgsta skaidrius akmenis. Štai kodėl kai kurie vyrai nusprendžia pasirinkti sužadėtuvių žiedą su safyru. Ir ką tiksliai simbolizuoja šis mineralas? Safyras yra natūralus akmuo, kuris gražiai dera su sąžininga oda ir šviesiais plaukais. Safyro sužadėtuvių žiedas turėtų sustiprinti meilę ir rekomenduojamas moterims, norinčioms žinių, mėgstančioms išmokti naujų dalykų. Safyras skatina koncentraciją, palaiko kūrybinį mąstymą ir atmintį. Jis taip pat simbolizuoja meilę, draugystę ir tiesą.

Sužadėtuvių žiedas su safyru neabejotinai pritrauks dėmesį. Toks modelis tinka bet kokiai stilizacijai, todėl jis atrodys puikiai kiekvieną dieną, taip pat iškilmingomis progomis.

  1. Rubino sužadėtuvių žiedas

Daugelio juvelyrikos tiek fizinių, tiek parduotuvių internetu pasiūlyme taip pat galime rasti sužadėtuvių žiedą su rubinu. Raudona spalva atrodo gražiai moterims, turinčioms šiek tiek persikinį veido atspalvį. Rubinas suteikia energijos ir gyvybingumo, atkuria norą gyventi ir optimizmą. Šis akmuo turi gerą poveikį žmonėms, kurie yra po sunkių ligų, palaiko greitą regeneraciją.

Rubino atspalviai skiriasi – nuo tamsiai raudonos iki net oranžinės spalvos. Rubino sužadėtuvių žiedas simbolizuoja gilią dviejų žmonių meilę ir stiprius ryšius. Rubinas yra unikalus akmuo, nes jis yra vienas iš rečiausių Žemėje.

PR