Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Vidaus organų echoskopija – ar ji naudinga?

Vidaus organų echoskopija – ar ji naudinga?

Vidaus organų echoskopija – ar ji naudinga?

Vidaus organų echoskopija gali padėti žmogui išvengti didelės dalies skirtingų ligų. Tikrai ne vieno žmogaus gyvybė buvo išsaugota būtent echoskopijos dėka, nes pavojinga liga yra diagnozuojama dar nespėjus jai išplisti po visą organizmą ir palikti neigiamų padarinių. Visgi, jokia echoskopija nebus naudinga, jei patys nesirūpinsime savo sveikata ir savęs nestebėsime. Turime akylai stebėti savo sveikatą ir nedelsiant kreiptis pas gydytoją jei sunegaluojame – tik laiku padaryta echoskopija yra veiksminga.

Vidaus organų echoskopija yra paprasta procedūra, kurios metu gydytojas echoskopuotojas gali pamatyti mūsų kūno organus ultragarso pagalba. Ši procedūra yra labai greita ir visiškai neskausminga – viskas, ką žmogus jaučia, tai tik kaip gydytojas vedžioja specialų jutiklinį aparatą per kūno odą. Prieš pat echoskopiją tiriama kūno vieta yra patepama specialiu šaltu geliu, leidžiančiu ultragarsui apšviesti reikiamą zoną tinkamai.

Vidaus organų echoskopija labiausiai pasiteisina tiriant minkštuosius audinius, pilvo zoną, lytinės sistemos organus, šlapimo pūslę, kraujagysles bei krūtis. Visgi, patyręs gydytojas gali naudoti echoskopijos metodą ir kaulų ar plaučių tikrinimui. Patyręs gydytojas gali pamatyti dar tik beprasidedančios ligos simptomus ir dar jai nepradėjus plėstis ją išgydyti. Tačiau, nepatyręs gydytojas sunkiau gali diagnozuoti įvairias ligas. Verta atsakingai rinktis kliniką bei gydytoją šiam tyrimui, kad gautumėte tikrai gerą atsakymą.

https://tomografija.lt/vidaus-organu-echoskopija/

PR