Vartojimo paskola – vienas iš būdų „ištempti“ iki atlyginimo

Vartojimo paskola – vienas iš būdų „ištempti“ iki atlyginimo

Šventės turi vieną blogybę – labai greitai prabėga. Atrodo, ką tik puošėme eglę, ieškojome kalėdinių dovanų ir sudarinėjome šventinį meniu, bet, net nespėjus mirktelėti, liko tik šventinio šurmulio prisiminimai. O neretai – ir „skylė“ biudžete. Juolab, jei Jūsų darbovietė laikosi praktikos, jog atlyginimą reikia išmokėti iki tų metų gruodžio mėnesio pabaigos.

Tokiu atveju, jei savęs dar ir nevaržėte apsipirkdami šventėms, gali tekti susidurti su tikra finansine „sausra“. Žinoma, nėra padėties be išeities. Jei kiti būdai, kaip išsiversti su ribotu biudžetu, nėra veiksmingi ar, kaip tyčia, susidūrėte su nenumatytomis išlaidomis, vartojimo paskola – vienas iš racionaliausių sprendimų.

Praktiniai patarimai, kaip „prasisukti“, kai piniginėje „švilpauja“ vėjai

Vartojimo kreditas – tai rimti finansiniai įsipareigojimai, įforminami vartojimo paskolos internetu sutartimi. Jei Jus gąsdina vartojimo paskolos palūkanos (tai – kreditus išduodančių įmonių atlygis už teikiamas paslaugas), abejojate, ar sugebėsite tinkamai vykdyti sutartyje numatytus reikalavimus, o gal tiesiog esate nusistatę prieš tokio pobūdžio finansines paslaugas, peržvelkite žemiau pateiktus patarimus. Galbūt vienas ar kitas pasirodys tinkamas ir Jūsų atveju.

Atlikite reviziją virtuvės spintelėje

Šiek tiek pasukus galvą (o dar geriau – pasinaudojus internetinių receptų lobynais), iš spintelėse, šaldytuve, šaldiklyje ar kitose maisto laikymo vietose esančių produktų, galima pagaminti tikrai skanių ir sočių patiekalų. Ne tik padarysite tvarką namuose, bet, tikėtina, maisto įsigijimui tą mėnesį išleisite tikrai mažiau.

Parduokite/iškeiskite nereikalingus daiktus

Be maisto produktų, kiekvieno mūsų namuose yra ir daugiau nereikalingų daiktų. Vienus kažkas padovanojo, kitus įsigijome, pasidavę akimirkos įspūdžiui ar geros kainos pasiūlymui, o dalies kilmės istoriją, tikėtina, ir visai pamiršome. Kodėl jų nepardavus ar neiškeitus į kitus, dabar reikalingus daiktus, galbūt – net ir maisto produktus? Socialiniuose tinkluose netrūksta grupių, vienijančių saikingą vartojimą propaguojančius asmenis.

Nebijokite prašyti pagalbos

Ką tik minėtuose socialiniuose tinkluose yra ir grupių, į kurias jungiasi padėti norintys ir pagalbos ieškantys asmenys (įprastai – gyvenantys tame pačiame mieste/rajone). Vieni dalinasi savo išaugtais ar vaikiškais drabužiais, žaislais, buities daiktais, kiti – maistu, higienos priemonėmis. Jei šiuo metu susiduriate su finansiniu nepritekliumi, neatsisakykite kitų žmonių nuoširdžiai siūlomos pagalbos. Galbūt, finansinei situacijai grįžus į įprastas vėžes ar net pagerėjus, ir patys galėsite kažkuo pasidalinti su sunkiau besiverčiančiais.

Ieškokite galimybių papildomai užsidirbti

Paskolos be užstato Jums neprireiks, o, šią jau turintys, galbūt galės atsiskaityti su kreditoriumi anksčiau su sutartyje numatyto termino, jei sugalvos būdą, kaip (žinoma, legaliai!) prasimanyti papildomų pajamų. Galbūt esamoje darbovietėje yra galimybių prisiimti papildomą krūvį? Galbūt kaimynystėje gyvena vyresnio amžiaus žmonės, kuriems, už tam tikro dydžio atlygį, reikalinga pagalba (pavyzdžiui, apipirkimas parduotuvėje, pagalba keliaujant į gydymo įstaigą, sniego nukasimas žiemą ir pan.). Jei dirba tik vienas iš sutuoktinių/poros, gal apie įsidarbinimą bent dalimi etato galėtų pagalvoti ir kitas?

Vartojimo paskola – sprendimas, prireikus didesnės finansinės pagalbos

Jei, dėl tam tikrų priežasčių, minėti patarimai nėra priimtini arba susiduriama su didesnės pinigų sumos poreikiu (pavyzdžiui, sugedus vieninteliam šeimos automobiliui, būtinam kelionei į darbą), vienas iš galimų sprendimų – vartojimo kreditas internetu.

Paskolos be užstato išduodamos pilnamečiams, dirbantiems Lietuvos piliečiams, neturintiems neįvykdytų finansinių įsipareigojimų. Dar viena būtina sąlyga, siekiant „atsijoti“ nemokius klientus – faktas, jog finansiniai įsipareigojimai neviršytų 40 proc. gaunamų pajamų. Jei paskolos paraišką pildo susituokęs ar partnerystės sutartį sudaręs asmuo, vertinami ir antrosios pusės finansiniai įsipareigojimai bei pajamos.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.