Vandens filtrai. Atsikratykite kalkių visam!

Vandens filtrai. Atsikratykite kalkių visam!

Beveik 90% Lietuvos gyventojų didžiausia problema, kurią sukelia vanduo – tai kalkės ir jų apnašos. Nors, galbūt ir tai neatrodo didelis rūpestis kalkes greitai pašalinti naudojant daug cheminių valiklių, tačiau ar tikrai jie yra vienintelis būdas atsikratyti kalkių?

Šiandien technologijos pažengusios tiek, kad bet kokią problemą išspręsti nėra sudėtinga, tereikia šiek tiek žinių ir gerų specialistų, kurie iš tiesų siektų padėti palengvinti buitį, padėti sumažinti kaštus pramonėje ir sukurti saugią, tvarią ir švarią darbo aplinką verslo centruose, viešose vietose, biuruose.

Iš kur atsiranda kalkės?

Lietuvoje vanduo yra kietas dėl jame per didelio ištirpusio magnio ir kalcio kiekio, dėl ko ir susidaro kalkės. Jos žmogaus organizmui nekenkia, tačiau palieka nuosėdas, kurios ne tik sukelia nešvaros jausmą, tačiau ir nusėda nepastebimose vietose, kur nevalant tiesiog ima kauptis nešvarumai, dėl to genda buitiniai prietaisai, atsiranda pašaliniai kvapai.

Buitinė chemija. Kiek jai išleidžiame ar yra alternatyvų?

Jei pažvelgtume į buitinės chemijos produktų lentynas, pastebėtumėte, kiek daug yra priemonių kalkėms šalinti: įvairūs skysčiai paviršiams, milteliai įvairiais pavidalais naudoti skalbimo mašinoje, indaplovėje. Vienam šeimos ūkiui dažnai naudojamos kelios priemonės, kurios sudaro vidutiniškai apie 30 eurų ir tų priemonių užtenka mėnesiui, gal dviems. Taigi, viso per metus vidutiniškai susidaro jau apie 300 – 400 eurų.

Nepamirškime, kad buitinė chemija turi įtakos ir jūsų paviršiams: dažnai juos valant jie ima greičiau dėvėtis, gali palikti dėmes. Taip pat tai yra kenksminga aplinkai ir anot toksikologų, viena dažniausių priežasčių, dėl ko patenkama į toksikologijos skyrių yra žmonių apsinuodijimas buitinės chemijos valikliais.

Taigi, apskaičiavus metų išlaidas ir galimas pasekmes sveikatai, alternatyva saugiai ir su visam atsikratyti kalkių yra vandens minkštinimo filtrai, kurie atsipirks per dvejus metus, o gal net ir greičiau, o tarnaus ilgai ir veiksmingai.

Vandens minkštinimo filtrai ir jų kaina

Šiandien, kai rinkoje pasiūla yra milžiniška net ir vandens filtrų kategorijoje, išsirinkti gali būti tikras iššūkis, todėl verta žinoti vieną taisyklę, kuri padės pataikyti ir atrasti balansą tarp kokybės ir kainos – tai cheminis vandens tyrimas sertifikuotoje laboratorijoje. Šį tyrimą atlieka ir bendrovės, kurios prekiauja vandens gerinimo įranga (vandens filtrais, vandens minkštinimo filtrais, vandens nugeležinimo filtrais, geriamojo vandens filtrais ir kitais). Taigi, konsultuodamiesi su savo srities profesionalais išsirinksite geriausią sprendimą.

Vandens minkštinimo filtrai gali kainuoti nuo kelių šimtų eurų iki kelių tūkstančių, tačiau tik po vandens tyrimo, kuris nustatys ir vandens kietumą bei kitus rodiklius, galima pritaikyti vandens filtrą, įvertinti jo našumą ir poreikį.

Daugiau informacijos apie vandens tyrimą, vandens filtrus ir nemokamas konsultacijas rasite www.aquafilter.lt

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.