Valgomojo komplektai: kaip pasirinkti?

Valgomojo komplektai: kaip pasirinkti?

Daugeliui pietauti ar vakarieniauti namuose yra labai svarbu, nes būtent toks laikas yra metas, kada susitinkame su visais šeimos nariais, dalinamės dienos įspūdžiais, pasakojame įvairius nutikimus ir panašiai. Tad toks laiko praleidimas turi būti patogus, tai yra kiekvienas šeimos narys turi turėti savo vietą, jaustis patogiai.

Paprastai valgant prie vieno stalo, reikalingas valgomojo komplektas, nes jis yra patogus ir prie jo gali susėsti visi šeimos nariai. Tad, kaip jį reikia pasirinkti tinkamai, norime papasakoti šiame straipsnyje.

Baldai pagal individualų užsakymą – www.baldaila.lt. Galime pagaminti baldus pagal jūsų išmatavimus, spalvas, medžiagiškumą.

Šeimos narių skaičius

Kaip ir minėjome anksčiau, norint, kad visi šeimos nariai susirinktų pietauti ar vakarieniauti, jiems turi būti numatyta vieta ir ji turi būti patogi, tai yra neturi būti per mažai vietos, kad valgantieji liestųsi alkūnėmis ir kiti nepatogūs dalykai. Tad renkantis valgomojo komplektą, verta atkreipti dėmesį į vietų skaičių, jis turi būti minimalus šeimoje esančių narių skaičiumi. Kartais padaroma esminė klaida, kai šeimoje gyvena du vaikai, bet vienas dar yra labai mažas, tad prie stalo vietos jam kol kas nereikia, tačiau po neilgo laikotarpio, kuomet jis galės sėdėti, vieta bus privaloma, tad nereikia pirkti per daug mažo, nes artimu metu visą komplektą reikės keisti.

Funkcijos

Dažnai prie valgomojo stalo yra sodinami svečiai, kada jie apsilanko svečiuose. Vėl iš anksto neapgalvojus ir išsirinkus netinkamą, galima padaryti klaidą, kad jie tiesiog netilps prie jo ir reikės ieškoti kitokių variantų. Todėl jeigu savo šeimoje labai dažnai sulaukiate artimųjų ir draugų, verta rinktis tokį valgomojo komplektą, kuris galėtų prasiplatinti, tai yra jo stalas įdėjus papildomą dalį gali talpinti net keletą žmonių. Išplatinimo galimybės yra skirtingos, todėl viską reikia pasiskaičiuoti iš anksto.

Modelis

Baldaila valgomojo komplektai gali būti skirtingi, todėl kiekvienas gali rinktis, kas patinka ir yra patogu arba dera prie namų interjero. Pagrindinis skirtumas, kurį galima įžvelgti yra stalo forma, tai yra apvalus, pailgas ir stačiakampis. Priklausomai nuo to, kurioje kambario dalyje jį statysite, galite nesunkiai priderinti. Taip pat svarbu pasirinkti ir dydį, kad jis nebūtų per daug mažas ir per daug didelis ir netilptų erdvėje. Be to, reikėtų atkreipti dėmesį ir į kėdes, jos gali būti puošnesnės arba paprastesnės, jas taip pat reikėtų derinti prie namų interjero.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.