Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Valentino diena artėja – dovanų idėjos įsimylėjusiems

Valentino diena artėja – dovanų idėjos įsimylėjusiems

Valentino diena artėja – dovanų idėjos įsimylėjusiems

Vasario 14-oji jau visai čia pat. Parduotuvės jau pildo savo lentynas širdelėmis, šokoladukais ir kitais mielais niekučiais, susijusių su įsimylėjusiųjų dienos simbolika. Tačiau daugeliui mūsų norisi rimtesnių bei asmeniškesnių dovanų. Tad ką gi šią dieną padovanoti savo mylimajai? Šiais metais nueiti į kokį nors renginį ar restoraną, kavinę ko gero dar nepavyks, tad šventinę ir romantišką atmosferą teks kurtis patiems savo namuose. Daugeliui vyrų, net ir labai gerai pažįstančių savo mylimąsias, iškyla nemažai klausimų: o kuo gi ją nudžiuginti ar nustebinti? Ką ji pati norėtų gauti šią dieną?

Užfiksuokite akimirkas

Nieko nėra nuostabiau įsimylėjusiems, kaip buvimas kartu. Įamžinkite šias akimirkas, pasidarykite tikras nuotraukas – tam puikiai tiks momentinis fotoaparatas. Juk tikrai malonu vartyti ir peržiūrinėti nuotraukas, nei greitai jas perbėgti akimis ekrane. O ir ateinančioms šventėms iš jų galit padaryti nuostabų koliažą ir įteikti originalią dovaną.

Ką dovanoti JAM

Žaidimų gerbėjui

Savo mylimiausiam žaidimų fanatui gali padovanoti naują kompiuterinį žaidimą, kad jis galėtų nugalėti pasaulinėse lenktynėse, užkariauti imperiją ar tapti galingiausiu burtininku vėl ir vėl (juk tu žinai, kokius žaidimus jis mėgsta, ar ne?). Nauja žaidimų konsolė irgi būtų gera dovana, o jeigu padovanotum antrą pultelį –  jis tave mielai pakviestų į savo žaidimo pasaulį.

Aktyviam sportininkui

Tavo mylimasis yra tikras sporto klubų gerbėjas ar nė dienos negali praleisti be žygių ar bent jau be važinėjimosi dviračiu? Padovanok jam modernią gertuvę ar praktiškąjį termo puodelį. Tavo žmogus nori pasigirti savo sportiniais pasiekimais ar sekti kasdienį savo sportinį krūvį? Tam tikrai praverstų išmanioji apyrankė ar išmanusis laikrodis. Na o jeigu vaikinas tokį jau turi, padovanok naują stilingą dirželį šiam įrenginiui.

Grilio virtuozui

Neįsivaizduoji nei vieno renginio ar eilinio savaitgalio gamtoje be savo vaikino keptų mėsos patiekalų? Jis turi puikų grilį, bet visada gali jam padovanoti dar puikesnį – didesnį, galingesnį, daugiau funkcijų atliekantį, mėsos ir žuvies rūkyklą ar įvairius prie šių kepsninių tinkančius priedus. Rezultatais mėgausitės abu.

Dovanos JAI

Dovanos pasirinkimas priklauso nuo jūsų gyvenimo partnerės asmenybės, jos domėjimosi sričių bei pomėgių. Kuo geriau jūs ją pažįstate, tuo lengviau bus išrinkti jai pačią tinkamiausią dovaną, kuria bus nuoširdžiai džiaugiamasi.

Jos moto – aktyvumas

Tavo mylimoji neįsivaizduoja savo gyvenimo be aktyvaus laisvalaikio leidimo? Lanko įvairias treniruotes, baseiną, jodinėja žirgu ar kopia į uolas? Jai patiktų gauti dovanas, susijusias su jos užsiėmimais, ar kurios palaikytų jos fizinę forma (pavyzdžiui, įvairūs treniruokliais, laipiojimo sienelės ir pan.). Taip pat galėtų tikti ir išskirtinė gertuvė ar termo puodelis, puikiai praversiantys įvairiuose žygiuose. Išmanusis laikrodis ar apyrankė padėtų jai fiksuoti savo pasiekimus, tad galima rinktis jai padovanoti ir šią dovaną. Jei tokia apyrankė jau puošia jos riešą, padovanok jai naują apyrankės ar laikrodžio dirželį.

Filmų mylėtojai

Kiekvieną savaitgalį jūs dviese jaukiai įsitaisote ant sofos ir žiūrite jos išrinktus naujus ar senus filmus? Tokiai merginai tiktų vienas ar keli nauji filmai jos kolekcijos papildymui. Bijote, kad galite padovanoti jau matytą ar turimą filmą? Tada dovanokite jai spragėsių gaminimo aparatą – ir jūs, ir jūsų mergina triaukšdami spragėsius ir žiūrėdami filmą jausitės ne prasčiau, kaip kino teatre. O jei dar padovanotumėt geras garso kolonėles ar plačiaekranį televizorių, vaizdo projektorių? Pasirinkimų filmų gerbėjos dovanoms tikrai daug.

Mėgstančiai eksperimentuoti virtuvėje

Kiekvieną laisvą minutę jį praleidžia virtuvėje, kurdama vis naujus nuostabaus maisto šedevrus? Ji nori išbandyti vis naujus skonius ar įgyvendinti per kulinarines laidas matytus receptus? Gali jai drąsiai dovanoti su maisto gamyba susijusias dovanas. Nauja keptuvė tikriausiai jos nenustebintų (o ir etiketas nerekomenduoja jas dovanoti), bet akmens pagrindas picai kepti tikrai jos nesupykdytų. Įvairios kokteilinės, trintuvės ar galingesnis plakiklis su daugybe priedų, išmanusis termometras irgi gautų teigiamą įvertinimą. O kur dar įvairios formelės sausainiams, keksiukams, torčiukams, šokoladukams… Beje, rezultatais mėgausitės ir jūs, nes dalis šių skanumynų juk tenka ir Jums.

Mados ir stiliaus žinovei

Ji visuomet žino, kaip kokia proga apsirengti, kuo pasipuošti? Net ir eilinę dieną ji atrodo kaip ką tik su karaliene gėrusi arbatėlę dama? Ją tikrai pradžiugins visos su jos grožio puoselėjimu susijusios dovanos. Pravers ir tokios kasdieniškos, tačiau tikrai reikalingos priemonės, kaip plaukų džiovintuvai ar naujausi fotoepiliatoriai. Ar esi girdėjęs apie išmanų veido valymo šepetėlį? Jis ne tik analizuoja odą, bet ir teikia suasmenintas konsultacijas – tokia dovana tikrai neliks nepastebėta.

Knygų skaitytojai

Savo mylimąją dažniausiai randate ramiai beskaitančią knygą? Taip, ją labiausiai pradžiugintų nauja knyga. Tačiau kokia? Mėgstami autoriai, mėgstamos temos ar žanrai, – pasirinkimas milžiniškas, tačiau kaip nesuklysti? Juk ji jau gali būti ją perskaičiusi, o gal būtent ta knyga jai kažkodėl nepatiks? Paprastas dovanos pasirinkimas gali pavirsti ypač sudėtinga užduotimi. Dovanokite jai knygų skaityklę – o ji pati nuspręs, ką jai skaityti iš milijoninio knygų pasirinkimo.

PR