Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Urologija, dermatovenerologija, seksologija – kas tai?

Urologija, dermatovenerologija, seksologija – kas tai?

Urologija, dermatovenerologija, seksologija – kas tai?

Gyvename vartotojiškame pasaulyje, kuriame galime rinktis iš daugybės norimų procedūrų. Vienos iš jų gali būti malonios, leisti atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką, o kitos – būtinos kiekvieno asmens sveikatai.

Kiekvienas lankomės pas akių ligų daktarą, odontologą, šeimos gydytoją, tačiau reikia nepamiršti ir urologijos, dermatovenerologijos, seksologijos paslaugų. Kalbėti šiomis temomis daugumai žmonių yra sunku, bet kiekvienam smalsu, kas vyksta tokios srities specialistų kabinetuose.

KĄ REIKIA ŽINOTI PRIEŠ VIZITĄ PAS UROLOGĄ?

Kiekvienas, kuriam teko apsilankyti pirmą kartą galvoja, jog tai itin sunki ir nemaloni patirtis. Galiu teigti, jog urologas tikrai labai stengiasi profesionaliai atlikti savo darbą, nesukelti diskomforto, kad pacientas nesijaustų nepatogiai. Šie specialistai visuomet palaiko pokalbį, kad išvengti nejaukios tylos ir baimės tvyrančios ore. Urologas yra specialistas, į kurį reikia kreiptis tuomet, jei jaučiate šlapimo takų uždegimo požymius, taip pat urologas tiria ir vyro vaisingumą, hormonų balansą. Dauguma tikriausiai nežino, bet tokios srities specialistai taip pat dirba ir su moterimis, nors manoma, jog tai labiau vyrų daktaras. Jei moteris jaučia šlapimo takų uždegimo požymius taip pat privalo kreiptis pas urologą. Verta paminėti, jog viskas, kas atliekama urologo kabinete yra privatu ir konfidencialu, dėl to galite likti ramūs.

KOKIA VEIKLA UŽSIIMA DERMATOVENEROLOGAS?

Dažnai išgirdę šį sudėtingą pavadinimą žmonės nežino, koks specialistas slepiasi po juo. Tačiau manau kiekvienas esame su juo susidūrę. Būtent šis specialistas dirba su kūno oda, diagnozuoja ligas ir jas gydo. Šis specialistas gydo odos bėrimus ir pažeidimus, įvairius dermatitus, odos navikus, karpas, apgamus ir kitus darinius. Šis specialistas sukuria ne tik vizualiai gražesnę Jūsų išvaizdą, bet ir rūpinasi sveikata. Kiekvieno iš darinių gydymas ir šalinimas atliekamas tik po nuodugnaus tyrimo ir sužinojimo, ar jis yra piktybinis, ar ne,nes norima užtikrinti, jog sveikatai tai nepakenks. Šie specialistai yra grožio kūrėjai, kurie dirba su naujausiomis technologijomis, nuolat tobulėja ir mokosi, kad kiekvienas žmogus iš naujo pamiltų save.

KAM REIKALINGA SEKSOLOGIJA?

Seksologija – tai tam tikri tyrimai, kurių metu atskleidžiamas asmens lytinis potraukis ir seksualinė veikla. Šis specialistas nėra toks skandalingas, kaip gali atrodyti. Apsilankyti pas tokio tipo specialistą galima tuomet, jei viena iš jus dominančių temų yra kaip padidinti lytinį potraukį. Šie specialistai nepadeda pagerinti lytinio poros gyvenimo, dėl to nereikia jų maišyti su sekso terapiautais, kurie atlieka tokias pareigas.

Šaltiniai:

https://www.homosanus.lt/urologo-konsultacija

https://lt.wikipedia.org/wiki/Seksologija

PR