Pagrindinis puslapis Naujienos Transporto paslaugos

Transporto paslaugos

Transporto paslaugos

PR

Įvairių krovinių gabenimas naudojantis moderniomis transportavimo technologijomis – tai kokybiškos transporto paslaugos, kurių tiekėjai gali nugabenti krovinius į bet kurią Jūsų norimą pasaulio vietą.

Multimodalinis „ALPI Baltika“ transportavimas

Transporto įmonė UAB „ALPI Baltika“ siūlo išskirtinę paslaugą – multimodalinį krovinių gabenimą derinant tarpusavyje sausumos, oro ir jūros krovininį transportą. Šis būdas padeda greičiau nugabenti prekes į reikiamas pasaulio šalis.

Sausumos transportavimas

Sausuma galima greitai ir patogiai pasiekti įvairias Europos Sąjungos šalis, Rusiją, Ukrainą, Moldovą, Kazachstaną ir vidurio Aziją. Krovininiais sunkvežimiais gabenami tiek pilni, tiek daliniai kroviniai. Daliniams kroviniams skiriamas grupavimas Lietuvoje, Turkijoje, Skandinavijoje bei kitose Europos šalyse. Pervežimai sausuma itin patogūs, kadangi galima pristatyti prekes konkrečiu adresu, prie pat namų, sandėlio ar įmonės durų. Taip pat siūlomos muitinės tarpininkų, krovinių draudimo bei sandėliavimo paslaugos.

 

Jūrinis transportavimas

Jūra galima patogiai pasiekti salas ir tolimus žemynus. Šis transportavimo būdas gana lėtas, nes laivai turi įveikti didelius atstumus, tačiau vienas didžiausių šio būdo privalumų – tai nedidelė kaina ir galimybė sutalpinti didelius krovinius į specialius krovininiais laivais gabenamus konteinerius. Tai itin aktualu gabenantiems prekes dideliais kiekiais, kurie netelpa į sunkvežimį ar lėktuvą.

Oro transportavimas

Prekių gabenimas lėktuvu – vienas brangiausių, kadangi tai vienas greičiausių ir patogiausių būdų norint per trumpą laiko tarpą pasiekti reikiamą pasaulio vietą. UAB „ALPI Baltika“ siūlo oro transporto paslaugas skubos arba įprastine tvarka.

Šios ir kitos paslaugos patogiai ir efektyviai! Pasinaudokite mūsų pasiūlymais – krovinių gabenimas daugiau nesukels jokių rūpesčių. Padedame Jums vystyti sėkmingą verslą – Jūsų prekės laiku ir nepažeistos pasieks beveik bet kurią pasaulio vietą!

 

 

https://www.terraerp.lt/sandelio-valdymas

Naujienos iš interneto