Tinkamiausias internetas studentui. Koks jis? 5 patarimai ieškantiems

Tinkamiausias internetas studentui. Koks jis? 5 patarimai ieškantiems

Technologijos skverbiasi į bet kokio amžiaus žmonių namus bei gyvenimus. Tai yra natūralu. Juk internetas suteikia galimybę ne tik gyventi informatyviai, tačiau ir patogiai, galiausiai, maloniai leidžiant laiką.

Jaunimui internetas būtinas

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, 74 proc. 16–74 metų amžiaus gyventojų internetu naudojosi kasdien (90 proc. tokio amžiaus internautų), 8 proc. – bent kartą per savaitę, bet ne kasdien (9 proc. tokio amžiaus internautų). 16-24 metų amžiaus asmenų, kurie kasdien naudojasi internetu, procentas siekia 96,4. Žinoma, dažnai dėl to, kad reikia atlikti namų darbus, mokytis.

Nuotrauka: osp.stat.gov.lt

Splius siūlo interneto planus studentams, kurie gali mokytis ne tik jiems labiausiai tinkamu metu, kadangi yra neribojamas naršymas, tačiau ir nepergyventi dėl atsisiunčiamų duomenų kiekio.

O kaip rasti tinkamiausią, kuris geriausiai patenkina būtent studento poreikius?

Renkamės internetą

Studentui visada pirmiausia reikia tartis su pardavimų vadybininkais, kurie pagal kiekvieno poreikius pasiūlys ir jam labiausiai tinkamą interneto tipą bei planą.

1. Interneto tipas.

Studentui dažnai svarbu, kad jis ne tik turėti internetą bendrabutyje arba bute, kuriame gyvena, tačiau ir visur, kur eina. Tokiu atveju siūlome rinktis bevielį internetą, kuris nepririša prie vietos. O patalpose – šviesolaidinį, kuris leidžia vienu metu prie tinklo prijungti net kelis įrenginius: telefoną, kompiuterį… Bus galima sutaupyti ir būti išmaniu – kiekviename žingsnyje, kad ir per kur naršote.

2. Paslaugų kainos.

Daugeliui žmonių internetas iš Splius patinka ne tik dėl paslaugų kokybės, tačiau ir kainos. Ypač studentams, kurie dažniausiai taupo kiekvieną eurą. Visgi, vertinant kainas siūlome nepamiršti jas lyginti su kokybe, kuri bus gaunama. Šiuo atveju tai yra greitis ir tuo pačiu paslaugų sudarymo laiko tarpas. Dažnas nenori terminuotos sutarties, kuri yra pririšta prie tam tikro būsto. Juk studentai juos gana dažnai per studijų metus keičia vis kitu.

3. Ribotumas.

Studentai nori naršyti ne tik greitai, tačiau ir būti ramūs, kad duomenys nesibaigs net ir parsisiuntus kelis didelės apimties filmus. Visada geriausia yra rinktis neribotus internetus net ir tokiu atveju, kai jie kainuoja brangiau.

4. Greitis.

Taip, greitis yra svarbus. Ne tik studentui, tačiau ir asmeniui, kuris dirba, tokiam, kuris pramogauja, verslui. Visiems. Juk naršyti greitai yra tas pats, kas yra naršyti patogiai. Tai yra nert svarbiau nei kaina.

Interneto greitį galite pasitikrinti čia: https://internetomatuokle.lt

5. Papildomos paslaugos.

Galiausiai, norintys sutaupyti – turėtų rinktis paketus, kurie apima daugiau paslaugų nei tik internetas. Pavyzdžiui, studentų mėgstami – komplektai: internetas + televizija.

Nors studentams interneto poreikis dažnai yra didesnis nei tiems, kurie nedirba su kompiuteriu, tačiau ir besimokantys, ir dirbantys, galiausiai, norintys smagiai naršyti – dažniausiai analizuoja panašius aspektus ir tai yra greičio bei kainos santykis.