Suknelių sezonas prasidėjo. Kaip atrodyti žavingai dėvint skirtingų stilių sukneles?

Suknelių sezonas prasidėjo. Kaip atrodyti žavingai dėvint skirtingų stilių sukneles?

Atšilus orams norime kuo greičiau nusimesti storus paltus ir masyvių pynių megztinius. Pavasaris džiugina ne tik puikiu oru, bet ir galimybe pagaliau iš spintos ištraukti įvairių raštų sukneles ir sijonus. Moters garderobas šiltuoju metų laiku nėra įsivaizduojamas be suknelės.

Priklausomai nuo jos medžiagos ir stiliaus ją galime dėvėti skirtingomis progomis. Stilistų liaupsinama maža juoda suknelė yra labai universali, todėl derindami skirtingus aksesuarus su ja galima eiti ne tik į prabangų renginį, bet ir neformalų susitikimą su draugais. Nėra nieko moteriškiau ir labiau pabrėžiančio moters eleganciją nei tinkamai priderinta suknelė. Visai nesvarbu koks yra jūsų ūgis ar svoris – sukneles gali dėvėti kiekviena moteris! Norint su šiuo drabužiu atrodyti žavingai rekomenduojama atkreipti dėmesį į tam tikras detales. Straipsnyje susižinosite kaip teisingai dėvėti įvairaus tipo sukneles, kad ne tik atrodytumėte dailiai, bet ir pasitikėtumėte savimi!

Apatinio trikotažo svarba

Daugelis moterų dažnai nesusimąsto, kad dėvint sukneles svarbu pasirinkti tinkamus apatinius. Moteriškas apatinis trikotažas gali būti lengvai matomas po plonomis vasarinėmis suknelės, todėl svarbu, kad savo spintoje turėtumėte kokybiškų kelnaičių ir liemenėlių tinkančių prie skirtingų suknelių. Jeigu planuojate vilkėti suknelę su atvirais pečiais visada pasirinkite liemenėlę be petnešėlių. Iš po suknelės kyšančios ryškių spalvų petnešėlės tikrai neatrodo žaviai. Jeigu renginiui planuojate pasirinkti ypač atvirą suknelę, kuri atidengia daug nugaros atsisakykite liemenėles ir vietoje jos naudokite priklijuojamus padelius. Priklausomai nuo norimo efekto, galite įsigyti įvairių kūno spalvos krūtinę formuojančių padelių, kurie padės suformuoti krūtinę be liemenėlės. Šiltuoju metu laiku patariama rinktis neutralius, kūno spalvos apatinius, kurie nebus matomi po lengvomis suknelėmis. Taip pat, tinkamai pasirinktas apatinis trikotažas gali padėti paslėpti visus figūros trūkumus. Jeigu norite paslėpti savo pilvuką rinkitės formuojančias kelnaites aukštu liemeniu. Tai specialūs apatiniai, kurie pagaminti iš labai tamprios medžiagos, kuri leidžia aptempti kūną sukuriant dailią figūrą.

Pirkite drabužius atitinkančius jūsų figūros tipą

Privalu žinoti savo figūros tipą, kad išryškintumėte savo kūno privalumus ir sėkmingai paslėptumėte trūkumus. Labai dažnai perkant drabužius internetinėje parduotuvėje jie yra demonstruojami tobulą figūrą turinčių modelių. Dėl to, tampa sunku įsivaizduoti kaip tam tikras drabužis atrodys ant skirtingų figūros tipų. Internete galite atrasti greitų testų, kurie vos per kelias minutes leis sužinoti, kuriam figūros tipui priklausote.

Gausite informacijos kokių siluetų ar medžiagų reikėtų vengti, kad išlaikytumėte kūno proporcijas. Pavyzdžiui moterys, kurios priklauso kriaušės tipui turėtų įsigyti kokybišką diržą, kuriuo galėtų susiausti vasarines suknelės. Diržas paryškins juosmenį ir sukurs smėlio laikrodžio iliuziją. Tuo tarpu moterys, kurios turi labai didelę krūtinę turėti laikytis atokiau nuo didelių iškirpčių ar raukinių viršutinėje suknelės dalyje. Masyvus raštai ar papildomos detalės traukia dėmesį, todėl jeigu nenorite dar labiau išryškinti savo krūtinės rinkitės minimalistinio dizaino sukneles.

Pagyvinkite įvaizdį aksesuarais

Visai nebūtina savo drabužių spintoje turėti begalę suknelių, kad galėtumėte sukurti daug stilingų ir žaismingų įvaizdžių. Investuokite į natūralių medžiagų sukneles pagamintas iš lino ar medvilnės. Su jomis galėsite jaustis komfortabiliai net ir ypač karštomis vasaros dienomis. Prie vasarinių suknelių derinkite dideles skrybėles, šalius, aukštakulnes basutes. Jeigu šį vasaros sezoną norite įsigyti išskirtinių aukštos kokybės suknelių apsilankykite https://www.diavolesa.lt/187-progines-sukneles. Čia rasite didelį suknelių pasirinkimą skirtingoms progoms!

Naujienos iš interneto