Starteriai žemės ūkio technikai su inovatyvia gaminimo technologija

Starteriai žemės ūkio technikai su inovatyvia gaminimo technologija

Kiekvienas automobilis turi tam tikrą, jų veikimui svarbią detalę – tai yra starteris, kuris yra labai svarbi detalė kiekviename automobilyje, traktoriuje ar net kitoje transporto priemonėje.  Starterio pagrindinė funkcija yra palaikyti variklio veikimą užvedimo procese.  Jeigu transporto priemonės starteris sugenda, jūs negalėsite užvesti jos ir ją eksploatuoti. Starterių pirkimas reikalauja šiek tiek atsakomybės ir pasidomėjimo, prieš juos perkant. Kadangi starterius reikia pirkti iš patikimų rankų, tai brangi ir svarbi detalė kiekvienai transporto priemonei.

Dali įmonių savo klientams gali pasiūlyti prekes iš pirmų rankų, kuomet jie patys juos gamina ir surinkinėja. Todėl kaina yra palankesnė nei pirkti iš pardavėjų kurie perparduoda jau nusipirktas prekes ir dėl to jūs gaunate kitomis kainomis. Tad pasidomėkite ar tikrai perkate ir pirmų rankų starterius. Palankesnė kaina visada džiugina pirkėjus, taip pat įmonės dabar suteikia galimybe pasidaryti užsakymus internetu, pagal reikiamus parametrus ir jums pagamintas starteris bus pristatytas iki jūsų nurodytų darbo ar namų durų.

Pagalbinė rėlė

Perkant starterį, dažniausiai kartu su juo komplekte gausite ir rėlytę. Jos veikimas kartu su starteriu užtikrina reikiamą srovės pritraukimo stiprumą, tuomet kai transporto priemonė yra užvedimo procese. Tai tokie du komponentai, kurie sunkiai veiktų vienas be kito. Rėlytės srovės įjungimo metu naudoja nuo 1,5A iki 5A srovę. Šiai dienai yra sukurtos naujos kartos rėlės, kurių specifika yra naudoti penkis kartus mažiau srovės, nei kitos rėlės.

Ekonomiškumas

Inovatyvi konstrukcija ir gaminimo technologijos užtikrina, kad starterių kaina ir jų kokybė tikrai gali tapti konkurencinga su originaliomis detalėmis. Starteris yra priklausomas nuo akumuliatoriaus, tad naudojant mažą ir pigesnį akumuliatorių, jūs galite sumažinti  starterio kainą, kadangi  inovatyviame starteriui reikalinga mažesnė užvedimo galia. Naudojant tokius starterius taip pat galima sumažinti turimus atsargų kiekius, kadangi starteriai gali keisti priekinius tvirtinimo dangtelius ir pavaras, taip pat koreguoti pačio starterio tvirtinimo padėtį prie variklio.

Kam skirti reduktoriniai starteriai?

 Tokio tipo starteriai yra skirti įvairioms transporto priemonėms, tokioms kaip autobusai, komercinis transportas, statybinė technika, bet labiausiai paplitusi yra žemės ūkio technika ir komercinis transportas.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.