Pagrindinis puslapis Autoriai Smagus pasirengimas Pasaulinės cepelinų dienos konkursui

Smagus pasirengimas Pasaulinės cepelinų dienos konkursui

Smagus pasirengimas Pasaulinės cepelinų dienos konkursui

Darbo įkarštyje (iš kairės į dešinę): Audra Griciūnienė, Rasa Marganavičius, Genovaitė Jucienė, Laima Tamošiūnaitė, Rima Žiūraitis. Živilės Gurauskienės nuotr.

Živilė Gurauskienė, Market Parko lietuvių bendruomenės atstovė spaudai, www.voruta.lt

Vasario 12-ąją, Pasaulinės cepelinų dienos išvakarėse, JAV LB Market Parko bendruomenės tarybos (pirmininkė Auksuolė Kišonaitė-Marciulevičienė) nariai ir Lietuvių jaunimo centro Čikagoje tarybos (pirmininkas Antanas Rašymas) nariai, dideliam būriui pagalbininkų susirinkus Jaunimo centro patalpose, pasipuošę tautine atributika visą popietę gamino ir virė cepelinus.

Iš peties dirbo Lietuvių jaunimo centro Čikagoje tarybos pirmininkas Antanas Rašymas. 

Pagaminus 250 cepelinų buvo rengiamasi JAV Lietuvių bendruomenės organizuojamam konkursui, kurio metu bus renkamas Cepelinų karalius, Cepelinų karalienė, Geriausia cepelinų mėgėjų bendruomenė bei Dosniausias cepelinų virėjas. Organizatoriai skatino virti ir vaišintis cepelinais žiūrint Super Bowl varžybas, šio žaidimo kamuoliui primenant mūsų mėgstamą patiekalą.

LB Market Parko bendruomenės (trečia iš kairės – pirmininkė Auksuolė Kišonaitė-Marciulevičienė) nariai ir Lietuvių jaunimo centro Čikagoje tarybos (pirmininkas Antanas Rašymas) nariai, gelbstint dideliam būriui pagalbininkų, rengiasi konkursui.

Ragino būti vaišingais ne tik draugams, pažįstamiems ir bendruomenės nariams, bet ir vienišiems žmonėms. Šiais cepelinais buvo vaišinamasi vasario 13 d., LB Market Parko bendruomenei ir Lietuvių jaunimo centro Čikagoje tarybai pakvietus kartu paminėti Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios šventes.

Vytauto Didžiojo sausumos šaulių rinktinės karė Rasa Marganavičius.