Skyrybos – kokios pagalbos galiu tikėtis iš advokato?

Skyrybos – kokios pagalbos galiu tikėtis iš advokato?

Santuokos nutraukimas arba trumpai tariant, skyrybos, yra neišvengiamas procesas kai kurioms poroms. Deja, ne visi nugyvena gyvenimą ilgai ir laimingai, kaip norėtųsi. Paprastai skyrybos vyksta abipusiu arba vienpusiu noru bei dėl vieno iš arba abiejų pusių kaltės. Yra begalės priežasčių dėl kurių žmonės nusprendžia skirtis: neištikimybė, vertybiniai skirtumai, charakterių nesuderinamumas, komunikacijos stoka ir begalės kitų asmeninių priežasčių.

Dažnai nežinome, kas dedasi už net artimiausios giminės ar draugų namų durų. Iš pažiūros gali atrodyti tvarkinga ir mylinti pora, bet taip tiesiog yra, nes žmonės, ypač mes, lietuviai, esame linkę užgniaužti problemas ir įvairius sunkumus savo viduje iki kol yla pati išlenda iš maišo.

Deja, bet ne visada pavyksta išsiskirti taikiai. Besitęsiantis santuokos nutraukimo proceso stresas ir sunkumai paleisti buvusią antrą pusę, gali užsitęsti metų metus. Viso to rezultatas gali iššaukti įvairias fiziologines ir psichologines ligas, todėl verta ieškoti būdų, kaip būtų galima sušvelninti šią ne itin malonią procedūrą. Vienas jų – teisinė pagalba.

Kiekvienų skyrybų procesas yra unikalus ir dažnai per jas einant, sunku susivokti ką daryti, nuo ko pradėti, ko tikėtis. Advokatas yra būtent tas žmogus, kuris supažindins jus su skyrybų etapais ir padės juos suprasti iš teisinės pusės. Kai kurie skyrybų procesai yra nemenkas iššūkis, net ilgametę patirtį turintiems teisininkams, tai pagalvokite, kaip viską išgyventi tektų besiskiriant vienam, be jokios išorinės profesionalų pagalbos.

Taigi, pasitelkus profesionalią teisinę pagalbą, galėsite pagreitinti skyrybų procesą ir tam išeikvoti ženkliai mažiau vidinių ir finansinių resursų. Tačiau gali kilti klausimas kokios konkrečiai pagalbos galiu tikėtis, kreipiantis į teisinį išsilavinimą turintį skyrybų profesionalą.

Paprastai, bene kiekvienas advokatas į kurį kreipsitės, pristatys jums galimus santuokos nutraukimo būdus, pagal kuriuos ir parinks priimtiniausius ginčo sprendimo būdus. Taip pat profesionalas atliks reikiamus procesinius formalumus, tokius kaip: dokumentų rengimas, įrodymų rinkimas, interesų atstovavimas teisme ir dar daugiau.

Advokatas taip pat padės užtikrinti atstovaujančio asmens teises ir visapusišką apsaugą. Profesionalas visada yra suinteresuotas reikalauti iš kito sutuoktinio turtinės ar neturtinės žalos atlyginimo, ypač tokiais atvejais, kai klientas yra paliekamas, išduodamas ar dar kaip nors yra nukentėjęs nuo kitos pusės.

Taigi, profesionali teisinė pagalba gali išties palengvinti sunkų ir varginantį skyrybų procesą. zidanavicius.lt yra ta kontora, kuri specializuojasi būtent skyrybų srityje ir gali padėti susiduriant su santuokos nutraukimo klausimais.

PR