Skoningi sprendimai namų sienoms: sienų plytelės

Skoningi sprendimai namų sienoms: sienų plytelės

Sienų plytelės – tai puikus sprendimas ne tik jūsų vonios kambariui ar virtuvei, bet ir miegamajam ar svetainei. Šiuo metu prekyboje vyrauja įvairių rūšių plytelės  – keraminės, akmens masės, marmuro, granito, porceliano, stiklinės ar kitos.

Kiekviena iš šių medžiagų turi savo unikalias savybes, todėl renkantis plyteles sienoms svarbu į jas atsižvelgti. Kaip nepasiklysti sienų plytelių gausoje bei skoningai jas panaudoti interjero įrengimui patars Apdailos namai interjero konsultantai.

Sienų plytelės – ne tik virtuvei ir voniai?

Norėtumėte, kad jūsų svetainės interjeras išsiskirtų bei pasižymėtų unikalumu? Rinkitės plyteles sienoms! Toks interjero sprendimas yra ne tik praktiškas, bet ir madingas. Dažniausiai svetainės interjerui naudojamos stiklinės plytelės, kurios vizualiai padidina erdvę. Vis dėlto, galima rinktis iš įvairių raštų, spalvų, formų, dydžių, dizaino ir tekstūrų plytelių. Pagal plytelių apdailos rūšį, skiriamos matinės, blizgios, labai blizgios ir kitos plytelių rūšys.

Naudojant plyteles sienoms išraiškingai atrodys ne tik svetainės interjeras, bet ir miegamojo kambarys. Miegamajame labiausiai derėtų medžio efekto keraminės plytelės, porceliano ar marmuro efekto plytelės.

Jei esate gamtos mylėtojas ir norėtumėte įnešti gamtos dvelksmo į savo miegamojo interjerą, rinkitės medį imituojančias keramines plyteles, kurias bus lengviau prižiūrėti nei medines dekoruotas sienas. Jei norite reguliuoti kambario temperatūrą ir rinktis tvarias medžiagas, keraminės plytelės taps puikia išeitimi.

Sienų plytelės – visada madingos

Įprasta manyti, kad sienų plytelės tinka tik vonios kambariui ar virtuvei, tačiau spartus pažangių technologijų progresas ir pakitęs žmonių požiūris į sienų plyteles bei jų panaudojimą, leido plyteles sienoms naudoti svetainėse ar net miegamojo dekoravimui.

Plytelės sienoms visada yra išmintingas pasirinkimas, nes jos ne tik ilgaamžės, tačiau ir nebrangios bei sukuriančios jūsų namams išskirtinai elegantišką bei madingą įvaizdį. Be to, plyteles yra lengva valyti, nes jos nereikalauja ypatingos priežiūros, o skirtingų medžiagų rūšių, spalvų, dizaino bei raštų įvairovė patenkins net įnoringiausiųjų poreikius.

Plytelių panaudojimas sienų interjere ne tik jas papuoš, bet ir apsaugos jūsų namus nuo alergenų, dulkių bei dulkių erkučių. Būstai, kuriuose vyrauja keraminės plytelės, pasižymi mažesniu dulkių kiekiu ore ir oras tampa grynesnis, nes sumažėja alergenų. Todėl, plytelių sienų interjeras yra puiki išeitis ir tiems, kurie kenčia nuo dulkių sukeltų alergijų.

 

Plytelių sienoms privalumai ir trūkumai

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl klientai renkasi plyteles sienoms yra ta, jog sienų plytelėms nereikia daug priežiūros. Plytelės yra tvarios, ilgaamžės bei atsparios vandeniui. Sienų dažai gana greitai nusivalo ar susitepa, o tuo tarpu sienų plytelės tarnaus ilgiau.

Tačiau nepaisant plytelių privalumų, jų naudojimas turi ir trūkumų. Plytelės yra dūžtančios, gali būti slidžios.Taip pat plytelių klijavimui reikia daugiau kruopštumo ir žinių bei dažnu atveju ir meistro pagalbos.

Nors sienų plytelių įrengimas turi savo privalumų ir trūkumų, jų populiarumas nesustoja augęs, nes plyteles yra ypač lengva prižiūrėti ir jos yra taupus sprendimas.

Jei nusprendėte savo virtuvę, vonią ar svetainę dekoruoti sienų plytelėmis, apsilankykite plytelių salone Apdailos namai. Čia jūsų laukia plytelių raštų, tekstūrų, spalvų, dydžių ir dizainų įvairovė bei visada pasiruošę padėti interjero konsultantai.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.