„Škoda“ naudoti automobiliai ir istorinis paveldas

„Škoda“ naudoti automobiliai ir istorinis paveldas

Tikriausiai daugelis pamena skambią reklamą, kurioje buvo teigiama, kad „Škoda“ automobiliai tinka kelionėms ir į darbą, ir į sodą. Ir iš tikrųjų, daugelis „Škoda“ automobilių yra labai universalūs ir atitinka tiek įmonių, tiek privačių vairuotojų poreikius.

Šiandien vairuotojus žavi tiek nauji, tiek „Škoda“ naudoti automobiliai, tačiau retas žino, su kokiu automobilizmo paveldu yra susiję šie automobiliai.

„Škoda“ istorija prasidėjo… nuo dviračio!

Jei jums teko nors kiek domėti automobilizmo istorija, tikriausiai žinote, kad daugelis šiuolaikinių gamintojų savo veiklą pradėjo visai ne nuo automobilių. Vieni gamino dalis, kiti žemės ūkio ar karinę techniką, motociklus, o štai „Škoda“ istorija Čekijoje prasidėjo nuo dviračio.

Dar įdomiau tai, kad vienas iš įmonės įkūrėjų buvo knygų pardavėjas. Kartu su kolega inžinieriumi jiems pavyko pasiekti įspūdingą pažangą: po penkerių metų veiklos rinkai pristatytas pirmasis „Škoda“ motociklas, o dar po penkerių metų – ir pirmasis automobilis. Tiesa, sėkmingai veiklai įtakos turėjo karas, jo metu įmonė gamino karinę techniką. Vis dėlto galima pasakyti, kad visas istorijos pamokos buvo puikiai išmoktos – „Škoda“ naudoti automobiliai vertinami dėl patikimų sprendimų ir nuvažiuoja daugybę šimtų tūkstančių kilometrų.

Įkvepianti pažanga

Šiandien „Škoda“ automobiliai keliuose savo išvaizda nelabai išsiskiria, tačiau anksčiau jie buvo itin vertinami dėl dizaino sprendimų. Ikoniška išvaizda pelnė šio gamintojo modeliams pripažinimą ir populiarumą tarp vairuotojų. Žinoma, negalima pamiršti ir to, kas yra „po variklio dangčiu“, o šioje srityje „Škoda“ naudoti automobiliai ir nauji modeliai tikrai verti pagyrų. Tai patvirtina ir technologinės naujovės, ir pergalės autosporto srityje.

Nuo veiklos pradžios stipriai pasikeitė ne tik pati gamykla, bet ir jos gaminami automobiliai. Tai lengva pastebėti žvelgiant į šlovingą šio prekės ženklo istoriją. Ką ateityje pasiūlys „Škoda“ inžinieriai ir kokios naujovės laukia vairuotojų? Tai retorinis klausimas, tačiau neverta abejoti, kad šios markės transporto priemonės keliuose tikrai išliks ir sėkmingai atlaikys visus rinkos iššūkius (EURO VII standarto reikalavimus ir elektrifikaciją).

Kodėl verta rinktis „Škoda“ naudotą automobilį?

Nors mūsų akiai daugelis „Škoda“ modelių atrodo visiškai įprastai, jie sukurti kaip prabangūs automobiliai. Tai reiškia, kad dizaineriai salono apdailai parinko patvarias ir kokybiškas medžiagas, o tai privalumas vairuotojams – net prieš kelerius metus pagaminti „Škoda“ naudoti automobiliai vis dar atrodo tarsi nauji.

Kitas privalumas – patikimi inžineriniai sprendimai, kurie užtikrina patikimumą ir važiavimo patogumą. Tikriausiai visi girdėjome, kad vieni ar kiti automobiliai turi tam tikrų „ligų“ – tipinių gedimų, su kuriais vairuotojams tenka dažnai susidurti. Bet ar girdėjote ką nors panašaus apie „Škoda“ automobilius? Tikriausiai ne, nes apie juos vairuotojai atsiliepia itin gerai, puikiai vertinami tiek naujausi, tiek ir senesni gamyklos modeliai.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.