Šilkinė laisvalaikio apranga ir patalynė – prabangos simbolis kasdieniame gyvenime

Šilkinė laisvalaikio apranga ir patalynė – prabangos simbolis kasdieniame gyvenime

Industrinė revoliucija atnešė esminius pokyčius gamybos technologijose ir iš esmės pakeitė žmonių kasdienybės įpročius. Daugelis dalykų, kurie buvo pasiekiami tik saujelės išrinktųjų, tapo prieinami daugumai. Dabar vilkėti šilko drabužius ir miegoti šilkiniuose pataluose yra lengvai pasiekiamos svajonės. Rūbai iš šilkinio audinio vis dar pelnytai siejami su prabanga ir elegancija, tačiau vis dažniau tampa kasdienių drabužių pasirinkimu.

Šilkas, atlaikęs tūkstantmečių išbandymą, yra vienas iš brangiausių ir subtiliausių audinių. Šilko pluoštas lengvai dažomas ir turi gausią spalvų paletę. Lengvas ir itin švelnus audinys prisitaiko prie kūno, pasižymi mažu šilumos laidumu ir yra penkis kartus šiltesnis nei medvilnė.

„Šilkas yra audinys, kuris ne tik apgaubia mus prabanga, bet taip pat teikia neįkainojamas naudas mūsų kūnui ir odai. Jo unikalios savybės ne tik atspindi mūsų gaminių dizaino filosofiją, bet taip pat padeda mūsų klientams jaustis ypatingai ir gerai, puoselėti savo odą bei plaukus. Šilko švelnumas, hipoalerginės savybės ir natūralumas yra didžiulės mūsų drabužių audinių pasirinkimo priežastys.“ – sako šilkine laisvalaikio apranga prekiaujančios el. parduotuvės Nisadena atstovai.

Seniai žinoma ir moksliniais tyrimais patvirtinta, kad šilkas turi daugybę unikalių savybių, kurios dar labiau padidina šio audinio paklausą.

Pasirodo, šilkas turi stebuklingų savybių žmogaus sveikatai. Šilką sudaro 97% baltymų. Šilke yra 18 aminorūgščių, kurios turi įtakos kraujo apytakai ir virškinimo sistemai. Šilko baltymas sericinas turi savybę jungtis su kitais baltymais ir vandeniu, suteikiant audiniui higroskopinę savybę, tai yra, gebėjimą sugerti vandens molekules ir sugerti drėgmę iš oro. Šilko pluoštas gali sugerti iki 30% drėgmės iš išorės ir išlikti sausas, todėl šilkiniai drabužiai puikiai sugeria žmogaus odos drėgmę.

„Žmonės, įsigiję šilkinius pagalvės užvalkalus, gana greitai pastebi teigiamą šilko poveikį savo odai ir plaukams. Tai yra vienas iš pagrindinių dalykų, kurie skatina mus kurti aukščiausios kokybės šilko gaminius ir užtikrinti, kad mūsų klientai jaustųsi ypatingai kiekvieną dieną.“ – teigiamais pirkėjų atsiliepimais apie šilko privalumus dalijasi Nisadena įkūrėjai.

„Nisadena“ pagalvės užvalkalas

Šilko savybė išlaikyti drėgmę labai palankiai veikia veido odą, plaukus ir stabdo nepageidaujamą senėjimo procesą. Žinoma, kad šilko baltymų sudėtis yra labai artima žmogaus odos ir plaukų struktūrai, todėl šilko baltymai gausiai naudojami kosmetikos pramonėje.

Šilko baltymas fibroinas atlieka odos žaizdų gijimo funkciją, užkerta kelią tokių ligų kaip dermatitas atsiradimui ir plitimui. Šilkas nesukelia odos dirglumo ir alerginių reakcijų, todėl audinys tinka žmonėms sergantiems astma, turintiems rūpesčių su sąnariais, reumatizmu. Šilkas nepritraukia dulkių erkučių. Dėl šilko aminorūgšties silicino, oda yra apsaugota nuo parazitų.

Šilkinis pagalvių užvalkaliukas padeda palaikyti teisingą  veido odos PH, išsaugo brangius kremus ar serumus ant veido odos, jie nesusigeria į audinį. Kitaip nei ant medvilninių užvalkaliukų po nakties miego nelieka įspaustų raukšlių ant veido, nepageidaujamų patinimų. Miegodami ant šilkinio pagalvės užvalkaliuko pastebėsite, kad jūsų veido oda tampa lygesnė, skaistesnė.

Minkštas šilkas nesukelia trinties plaukams, nežaloja trapios vidinės plauko struktūros, sulaiko natūralią plauko drėgmę, todėl plaukai tampa sveikesni ir labiau žvilgantys.

Dėl tokių unikalių šilko pluošto savybių, labai rekomenduotina miegoti su šilkine pižama arba įsigyti šilkinį pagalvės užvalkaliuką. Tai pagerins miego kokybę ir neabejotinai turės įtakos gerai nuotaikai dienos metu. Ką jau besakyti apie galimybę karališkai palepinti save ir savo artimuosius.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.