Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama/Skelbimai Saugus pianino pervežimas be pagalbos. Įmanoma?

Saugus pianino pervežimas be pagalbos. Įmanoma?

Saugus pianino pervežimas be pagalbos. Įmanoma?

 

PR

Pianino pervežimo darbai be specialisto tikrai labai sunkiai įveikiami. Žinoma, įmanoma, tačiau dažniausiai su liekamaisiais reiškiniais, defektais, kurie tikrai nepapuoš šio instrumento. Visgi nusprendus, kad persikraustant, parduodant ar dėl bet kokių kitų priežasčių pervežant pianiną norisi tai daryti patiems – rekomenduojama pirmiausia perskaityti šį straipsnį, kuriame atskleisime svarbiausias saugaus šio instrumento pervežimo taisykles.

Kuo pervežti?

Pirmiausia reikalinga talpi transporto priemonė, kuri padės saugiai pervežti pianiną. Galima nuomotis krovininį mikroautobusą be vairuotojo, su juo arba galima užsisakyti įmonės paslaugas, kuri ne tik perveža, tačiau taip pat ir atneša jį iki transporto priemonės, įkelia, dažniausiai naudojant keltuvus, galiausiai nuvežus – užneša iki reikalingos patalpos taip saugodami ne tik klientų laiką, tačiau taip pat ir nugaras, kadangi šis krovinys – ypač sunkus.

Pasikartosime, kad geriausia vežti su krovininiais mikroautobusais. Visada galima ir priekaboje, tačiau dažniausiai taip didėja tikimybė, kad instrumentas bus pažeistas aplinkos dirgiklių. Net ir tokiu atveju, kai jis bus tinkamas supakuotas.

Pakavimo gairės

Tiesa, nepriklausomai nuo to, kokia transporto priemone pianinas bus vežamas – tinkamas pakavimas siekiant kuo didesnės apsaugos yra būtinas. Galima rinktis namuose rastus tekstilės audinius, kaip kad užuolaidos, užtiesalai, tačiau kur kas geriau yra specialiai daiktų transportavimui skirtos burbulinės plėvelės, kurios ne tik apsaugo, tačiau taip pat ir malonios krovėjų rankoms.

Pakuokite na tik pianino kojeles, tačiau taip pat papildomai dėkite paminkštinimus tarp durelių bei klavišų, taip pat, pianino „viduje“. Kuo daugiau apsaugų bus ir tuo pačiu kuo jos bus įvairesnėse vietoje – tuo būsite ramesnis, kad pianinas saugiai pasieks tikslą ir tuo pačiu jis bus mažiau išsiderinęs. Tiesa, po pervežimo derinimo paslaugų iš muzikologo vis tiek reikės.

Kad visas pervežimas būtų paprastesnis – būtinai naudokite specialią pianino slinkimo lentą. Ją galima rasti specializuotose prekybos vietose. Ją dažniausiai turi ir krovinių pervežėjai, kurie rūpinasi net ir tokių neįprastų objektų transportavimų.

Kuo daugiau pagalbos!

Siekiant, kad pianinų pervežimas būtų kuo paprastesnis ir saugesnis, žinoma, reikia ir daugiau pagalbos. Ne tik technikos, tačiau taip pat ir rankų. Tegul padeda visi, kurie turi fizinės jėgos, kadangi kuo jos daugiau, tuo didesnė tikimybė, kad pianinas saugiai pasieks transporto priemonę. Tiesa, reikalinga ne tik fizinė galia, tačiau taip pat ir aplinkos įvertinimas, tinkamiausio pernešimo strategijos kūrimas. Ypač tokiu atveju, kai pianiną reikia nešti pro siaurus koridorius arba iš antro aukšto. Tuomet dažniausiai jis keliamas per balkoną, o tai – dar daugiau grėsmės, kad jį galima sugadinti.

Išmatuokite erdves

Jeigu norite, kad nešimo metu neiškiltų kokių nors nesklandumų – visada reikia iš anksto nuspręsti – kaip bus nešama. Pirmiausia, žinoma, reikia išmontuoti erdves, taip pat, duris – pro kurias pianinas turės būti pernešamas. Kiekvienas centimetras labai svarbus, tačiau reikia nepamiršti, kad kuo daugiau erdvės – tuo geriau, kadangi slysdamas pro staktą instrumentas gali būti subraižomas. Vėlgi, geras įpakavimas padės to išvengti, tačiau bet kuriuo atveju erdvės reikia.

Horizontaliai ar vertikaliai?

Žinoma, geriausia, kai pianinas yra nešamas horizontaliai, tai yra natūralioje savo būsenoje. Tačiau esant reikalui galima jį paversti šonų. Tik reikia tai daryti labai lėtai ir atsargiai. Nepamirškite, kad jis gana daug sveria, tad reikalinga stipri jėga. Taip pat – tinkamas paviršiaus paruošimas, kadangi instrumentas gali subraižyti grindis, galiausiai, būti subraižytas ir pats.

Kadangi viskas tikrai skamba gana sudėtingai – geriausia ieškoti pagalbos. Tai yra garantijas, kad pianinas saugiai pasieks naują vietą ir neatsiras jokių defektų.

Naujienos iš interneto