Ramus miegas kokybiškoje patalynėje

Ramus miegas kokybiškoje patalynėje

Patalynės komplektai taip pat yra tarsi pagrindinis akcentas „užbaigiantis“ visą miegamojo kambario interjerą.

Medvilniniai patalynės komplektai

Iš natūralaus medvilnės pluošto pasiūti patalynės komplektai yra itin vertinami. Specialistai teigia, kad medvilnė yra vienas iš trijų natūralių audinių, kuriuos būtų galima įvardyti, kaip tinkamiausius audinius patalynės komplektų siuvimui. Kalbant apie medvilninius patalynės komplektus, būtina paminėti, kad medvilniniai audiniai, priklausomai nuo jų išaudimo ar mezgimo būdo, gali mums būti pažįstami kitais pavadinimais, kaip, pavyzdžiui, trikotažas, flanelė, batistas, kartūnas, satinas, damastas ir t. t.

Medvilniniai patalynės komplektai pasižymi savo ilgaamžiškumu. Šie pralaidūs gaminiai miegą padaro saldžiu dėl keleto priežasčių. Pirmoji – jie yra pralaidūs orui, o tai reiškia, kad miegodami lovoje, paklotoje medvilnine patalyne, neprakaituosite. Antroji priežastis, daranti medvilninius patalynės komplektus itin mėgstamais, yra ta, kad jie neįsielektrina, o tai reiškia, kad audinys nelips prie kūno ir netrikdys Jūsų miego. Trečioji priežastis, kurią būtų galima įvardyti viena svarbiausių, yra ta, kad iš medvilnės pasiūta patalynė yra „draugiška“ kūnui, nes neerzina odos, nesukelia alergijų ir pan, todėl yra tinkama ir jautrios odos savininkams. Galiausiai, negalima nepaminėti ir to fakto, kad medvilniniai patalynės komplektai nėra įnoringi priežiūrai, todėl skalbimo procesas Jūsų taip pat nevargins.

Lininiai patalynės komplektai

Apie lino reikšmę Lietuvoje pasakoti tikrai nereikia. Šis audinys, be kitą ko, patalynių komplektams siūti yra naudojamas jau ne vienerius metus. Elegantiško, patvaraus bei natūralaus lino audinio patalynės komplektai yra itin komfortiški, malonūs odai, pakankamai lengvi bei neleidžiantys sukaisti, todėl lino patalynės komplektai puikiai tinka kieme „dūkstant“ vasariškiems karščiams.

Šilko patalynės komplektai

Šilkas, kaip ir prieš tai minėta medvilnė bei linas, yra natūralus pluoštas, kuris išsiskiria lengvu kritimu bei prabangia išvaizda. Prabanga dvelkia ir iš šilko pasiūti patalynės komplektai, kurie gali papuošti bet kokį miegamąjį. Šilko patalynė yra vertinama dėl šilko gydomųjų savybių, atsparumo mikroorganizmams, higroskopiškumo bei kitų naudingų savybių.

Kokybiška patalynė, kurią rasite, sekdami šią nuorodą: https://tavosapnas.lt/katalogas/patalyne/patalynes-uzvalkalai/patalynes-komplektai/, yra vienas iš ramaus miego garantų, nes užtikrina maksimalų komfortą.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.