Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Psichologo konsultacija internetu – greitas ir patogus būdas

Psichologo konsultacija internetu – greitas ir patogus būdas

Psichologo konsultacija internetu – greitas ir patogus būdas

Konsultacija nuotoliniu būdu. Michael’io Hession’o nuotr.

PR

Reikalinga skubi psichologo pagalba? Psichologo konsultacija internetu – tai itin patogus būdas, kuomet net nereikia niekur eiti iš namų. Konsultacijos internetu yra labai patogios ir veiksmingos. Niekur nekeliaudami gausite patikimą pagalbą ir žinias, kurios pravers kasdienybėje, susiduriant su įvairiais psichologiniais iššūkiais. Sužinokite daugiau apie teikiamas konsultacijas internetu ir nepraleiskite progos jas išbandyti!

Nuotolinės psichologų konsultacijos

Nuotolinės konsultacijos vykdomos dalyvaujant psichologui, psichiatrui, psichoterapeutui, socialiniam darbuotojui ar kitam specialistui, priklausomai nuo kliento poreikių. Padedama įvairiais gyvenime kylančiais klausimais ir problemomis: sprendžiant santykių problemas, sunkias asmenines emocines būkles, susiduriant su problemomis šeimoje, psichologiniais negalavimais.

Paslaugos teikiamos šeimoms ir poroms arba individualiai, vienam asmeniui akis į akį su psichologu. Susisiekti galima Jums patogiu būdu per norimą komunikacijos programą. Konsultacijos vyksta susitarus ir iš anksto suderinus jų laiką. Visų konsultacijų metu užtikrinamas konfidencialumas ir asmens duomenų saugojimas, todėl galite būti užtikrinti, jog konsultacijos vyks saugiai, patikimai ir konfidencialiai.

Susiduriantiems su įvairiais sunkumais, gyvenimo iššūkiais, rekomenduojama drąsiai kreiptis į specialistus ir sulaukti pagalbos bei geriausių įmanomų sprendimų. Konsultacijos internetu yra tam puikiai tinkantis ir patikimas būdas.

Psichologo konsultacija internetu leis dar greičiau ir patogiau atrasti atsakymus į rūpimus klausimus. Neatidėliokite ir nevenkite kreiptis pagalbos – kartu su specialistu viskas išsprendžiama žymiai lengviau ir paprasčiau, nei vienam.