Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Profesionalus vaiko raidos centras Vilniuje

Profesionalus vaiko raidos centras Vilniuje

Profesionalus vaiko raidos centras Vilniuje

Jūsų vaikas susiduria su rimtais raidos sutrikimais, kai rodos, nebėra jokios išeities? Nenuleiskite rankų – vaiko raidos centras Vilniuje suteiks visą reikiamą pagalbą ir taps žymiai lengviau. Nei Dauno sindromas, nei autizmas nėra pilnai išgydomi, tačiau visuomet galima rasti lengvesnę išeitį. Skaitykite toliau ir sužinosite, kur kreiptis tam, kad gautumėte patikimą pagalbą.

Sutrikusi vaiko raida

Sutrikusi vaiko raida, be abejo, yra rimta problema, suteikianti tėvams daug vargo. Gera žinia ta, jog visuomet yra veiksmingas sprendimas ir Jūsų paslaugoms dirba patyrę savo srities specialistai, galintys suteikti tikrai efektyvią pagalbą.

Klinikoje dirbantys psichologai naudoja praktikoje patikrintus ir veiksmingus gydymo metodus, kurie padeda numalšinti kone visus dažniausiai pasitaikančius vaiko raidos sutrikimus. Kartu visą reikiamą pagalbą gauna ir vaikų tėvai, konsultacijų metu sužinoma, kaip elgtis, kaip apsieiti su sutrikimais, kad jie sukeltų kuo mažiau rūpesčių.

Jūsų dėmesiui teikiamos tokios paslaugos kaip: ergoterapija, logopedo pagalba, psichologo ir psichiatro paslaugos, IQ vertinimas, kineziterapija, vaiko raidos vertinimas pagal DISC metodiką bei daugybė kitų.

Sau reikiamos pagalbos sulauks skirtingo amžiaus vaikai, paaugliai bei jų tėveliai. Konsultacijos vyksta gyvai arba nuotoliniu būdu. Konsultacija internetu – tai patogus ir veiksmingas sprendimas, ypač kai neturite galimybės atvykti į kliniką.

Vaiko raidos centras Vilniuje pasirūpins vaikų raidos sutrikimais. Kreipkitės jau dabar ir rūpesčiai taps kur kas lengvesni!

 

PR