Priežastys, kodėl draskyklės yra svarbios: Atidesnis žvilgsnis

Priežastys, kodėl draskyklės yra svarbios: Atidesnis žvilgsnis

Kačių draskyklės gali būti naudingos tiek katėms, tiek namams – nuo sveikų ir saugių nagų iki apetito ir streso kontrolės. Apžvelkime, kodėl turėtumėte investuoti į kokybiškas gaminius pūkuotiems draugams.

Platus įvairių prekių pasirinkimas gera kaina internetu – Bonideco.com

Pagrindinės priežastys

1.  Pirmoji, akivaizdžiausia kačių draskyklių nauda yra ta, kad jie padeda išlaikyti sveikus ir stiprius kačių nagus. Katėms reikia draskytis, kad jų nagai būtų sveiki, todėl svarbu suteikti joms tinkamą draskymo paviršių, kuris nepažeistų baldų ir kilimų. Kačių draskyklės sukurtos patvarios ir ilgaamžės, kad atlaikytų nuolatinio naudojimo nusidėvėjimą – tik įsitikinkite, kad pasirinkote tokią, kuri pagaminta iš tokių medžiagų, kaip sizalio virvė ar kartonas, kurios nepažeis jūsų katės nagų.

2.  Apetito ir streso kontrolė. Kačių draskyklės taip pat yra puikus būdas katėms kontroliuoti apetitą ir streso lygį, nes jos turi vietą, kur gali išlieti energiją, negadindamos baldų ar kitų namuose esančių daiktų. Katės instinktyviai nori draskytis, todėl svarbu, kad jos turėtų galimybę naudotis tinkamu paviršiumi, kur galėtų tai daryti saugiai. Suteikę joms skirtą draskymosi vietą, padėsite joms išlikti ramioms ir sumažinsite bet kokį destruktyvų elgesį namuose.

3.  Sumažinkite žalą namams. Žinoma, investavę į kelias kokybiškas kačių draskykles, galite gerokai sumažinti kačių nagų daromą žalą namams. Ne tik sutaupysite laiko, kurį sugaištate valydami po kačių, bet ir padėsite išvengti galimų sužalojimų aštriais nagais žaidžiant ar glaustantis su katėmis. Be to, jei pasirinksite tvirtą medžiagą, pavyzdžiui, sizalio virvę ar kartoną, jums nereikės dažnai keisti draskyklės.

Kaip išsirinkti draskyklę?

Renkantis šį aksesuarą savo katei, reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės priimti teisingą sprendimą:

  • Pasirinkite tinkamą medžiagą: Prieš įsigydami draskyklę katėms, būtinai atlikite tyrimą. Dažniausiai naudojamos medžiagos, nes netinkama medžiaga gali dar labiau pažeisti jūsų katės nagus. Ieškokite tokių medžiagų, kaip sizalio virvė ar kartonas, kurios nebūtų per kietos jų nagams.
  • Pasirinkite tinkamą dydį: Renkantis labai, svarbu dydis! Pasirinkite tokį, kuris būtų pakankamai aukštas, kad katė galėtų išsitiesti ir gaukite gerą įbrėžimą, bet ne per didelį, kad jis užimtų per daug vietos jūsų namuose.
  • Pagalvokite apie dizainą: Draskyklės katėms būna įvairiausių formų ir dydžių – nuo paprastų stulpelių iki sudėtingesnio dizaino. Pagalvokite, ką mėgsta jūsų katė ir ar ji nori ko nors interaktyvesnio ar sudėtingesnio.
  • Vieta, kur  ją pastatysite , yra tokia pat svarbi, kaip ir jos išvaizda. Įsitikinkite, kad jis pastatytas tokioje vietoje, kurią jūsų katė gali lengvai pasiekti, t. y. ten, kur ji jį pastebės ir prie jo prisilies. Taip pat turėtumėte apsvarstyti, ar reikia apsaugoti draskyklę nuo kitų naminių gyvūnų ar vaikų, kurie gali bandyti su ja žaisti.

Platus kačių draskyklių pasirinkimas internetu – Bonideco.com

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.