Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Plaukų šalinimas lazeriu: kurį pasirinkti?

Plaukų šalinimas lazeriu: kurį pasirinkti?

Plaukų šalinimas lazeriu: kurį pasirinkti?

Vis sparčiau populiarėjantis plaukų šalinimas lazeriu leidžia ilgam laikui atsisveikinti su nepageidaujamais plaukeliais. Šiandien, kai lazerių technologijos yra gerokai patobulėjusios, žmonėms vis dažniau iškyla klausimas – kokį lazerį pasirinkti procedūrai?

Visų pirma, renkantis lazerį, pravartu pasidomėti jų savybėmis ir kiekvienam pagalvoti apie individualias savo savybes: odos toną, plaukelių spalvą, skausmo toleravimą. Toliau pristatome du, dažniausiai Lietuvoje bei pasaulyje naudojamus lazerius ir jų savybes.

Aleksandrito lazeris

Tai viena seniausių lazerinių technologijų, plačiai naudojamų visame pasaulyje. Šis lazeris yra efektyviausias, kuomet naudojamas žmonėms, turintiems itin šviesią odą ir tamsius plaukelius. Procedūros juo atlikti negalima, jei oda yra tamsesnė ar įdegusi, o atliekant procedūras vasarą, labai svarbu patikimai apsisaugoti nuo saulės. Aleksandrito lazerio bangos ilgis yra kiek trumpesnis nei diodinio lazerio, kas lemia, jog plaukeliai yra paveikiami melanino sluoksnyje. Tai nulemia ir didesnę nudegimų ar pigmentacijos riziką toje vietoje, kur buvo šalinami plaukeliai. Nors ši technologija išties veiksminga, tačiau dėl įvairių su ja susijusių rizikų daugelis moderniausių pasaulio klinikų vis dažniau renkasi diodinius lazerius.

Diodinis lazeris

Tai inovatyvi technologija, o esminis jo skirtumas, lyginant su aleksandrito lazeriu – ilgesnis spindulys, kuris leidžia prasiskverbti giliau į odą. Tokiu būdu sunaikinami ir giliau odoje esantys plaukų folikulai. Diodiniam lazeriui būdingas universalumas – technologija sukurta visų tipų odai, todėl ji saugi bei veiksminga net ir tamsiaodžiams. Šio tipo lazeris sėkmingai paveikia storą ir stiprų plauką, todėl yra itin veiksmingas pažastų bei bikini zonos plaukelių šalinimui. Nors įprastai rekomenduojamos vidutiniškai 6 procedūros, atliekamos kas 1-2 mėnesius, vis dėlto, reikiamų procedūrų skaičių smarkiai nulems ir individualios kiekvieno žmogaus savybės bei specialisto, atliekančio procedūrą, patirtis. Dėl giliai veikiančio diodinio lazerio spindulio mažėja ir galimų komplikacijų, pigmentacijos rizika. Pravartu paminėti ir tai, jog klientai vertina diodiniu lazeriu atliekamas procedūras dėl skausmo nebuvimo ir komforto jausmo. O svarbiausia – kad ir kurį lazerį nuspręsite pasirinkti, nepamirškite kreiptis tik į patyrusį, savo darbą išmanantį specialistą, dirbantį licencijuotoje klinikoje.

Tiek diodinis, tiek aleksandrito lazeris įprastai džiugina klientus ilgalaikiais rezultatais, tačiau besirenkant tarp šių technologijų svarbu įvertinti savo gyvensenos ypatumus, atkreipti dėmesį į odos savybes ir pasidomėti klientų atsiliepimais bei užsienio praktika.

PR