Pagrindinis puslapis Reklama Paskolos automobiliui: kur geriausia pasiskolinti?

Paskolos automobiliui: kur geriausia pasiskolinti?

Paskolos automobiliui: kur geriausia pasiskolinti?

PR

Automobilis yra tapęs neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Darbas ir laisvalaikis yra nebeįsivaizduojamas, o kartais ir neįmanomas be nuosavos transporto priemonės. Tačiau realybė yra tokia, kad santaupų automobilio įsigijimui turi tik retas iš mūsų. O ir turint santaupų dažniausiai žmonės bando įsigyti prieinamiausią ir senesnio modelio transporto priemonę.

Tačiau šiandien nebėra būtina kaupti pinigus, kad galėtumėte aprūpinti save ir savo šeimą būtinybėmis. Jei pirkinio – šiuo atveju automobilio – vertė neperžengia tam tikrų ribų, kurios yra susietos su jūsų įplaukomis ir turimu biudžeto, jūs visuomet galite pasiskolinti ir taip finansuoti savo pirkinį dar prieš susitaupant jo įsigijimui

Todėl, jei jums reikalinga nauja transporto priemonė, kuri pagerintų jūsų gyvenimo kokybę, siūlome pasinaudoti paskolos automobiliui arba autolizingo paslaugomis. Jos atveria galimybes įsigyti tiek naują, tiek senesnį automobilį net jei šiuo metu tam neturite santaupų.

Tai yra daug lengviau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Paskolos automobiliui šiuo metu yra teikiamos įvairiausių kreditorių, o jų sąlygos gali būti net labai patrauklios. Žinoma, norint pasiskolinti tikrai geromis sąlygomis, jums reikės įdėti šiek tiek pastangų ir palyginti kuo daugiau skirtingų pasiūlymų, nes jų šiuo metu tikrai yra apstu. Kuo kruopščiau išsianalizuosite ir palyginsite siūlomas paskolas automobilio įsigijimui finansuoti, tuo ramesnis galėsite būti, kad už paslaugą nepermokėsite.

Vartojimo kreditai automobiliui įsigyti?

 

Kaip ir minėjome, paskolos automobiliui šiuo metu dažniausiai teikiamos net labai priimtinamomis sąlygomis dėl didžiulės konkurencijos. Prie to prisideda ir tai, kad pasaulyje centriniai bankai palaiko žemą palūkanų normą, o tai dalinai persiduoda ir galutiniam vartotojui.

Tačiau konkurencija neabejotinai turi lemiamą žodį. O didžiąją dalį šios konkurencijos sudaro ne kas kita, kaip vartojimo kreditų bendrovės, kurių pasiūloje dabar yra apstu paskolų, kurios gali būti skirtos automobilio įsigijimui finansuoti. Jei anksčiau tokie greiti vartojimo kreditai buvo skirti tik smulkioms išlaidoms padengti, tai šiandien galite drąsiai pasiskolinti ir daugiau nei dešimt tūkstančių eurų bei taip finansuoti naujos transporto priemonės įsigijimą.

Natūralu, kad tai leis finansuoti tik ne pačio naujausio modelio automobilį. Todėl jei jūsų poreikis būtent toks – vartojimo paskolų bendrovės gali pagelbėti. Nors tai ir nėra pats pigiausias būdas įsigyti automobilį, dėl savo paprastumo ir biurokratizmo nebūvimo jis gali būti patrauklus norintiems greitai įsigyti nebrangią transporto priemonę.

Su visais paskolos automobiliui pasiūlymais galite susipažinti internete, kur rasite ne tik detales apie kiekvieną tokias paskolas teikiančią bendrovę, bet ir klientų atsiliepimus apie savo patirtį. Kuo nuodugniau skaitysite apie jus dominančius pasiūlymus, tuo užtikrintinesni galėsite būti, kad rasite tokią paskolą, kuri leis finansuoti norimo automobilio įsigijimą už patrauklią kainą.

Finansavimas naujam automobiliui įsigyti

 

Kaip turbūt žino kiekvienas, senesni automobiliai gali gerokai greičiau nustoti tarnauti. Jie taip pat turi tendenciją dažniau gesti bei taip tapti dar vienu išlaidų šaltiniu. Tokiu atveju bandymai sutaupyti atsisuka atgal prieš žmogų ir jis kaip tik sumoka daugiau, kadangi automobilis reikalauja nuolatinės priežiūros.

Todėl darosi vis priimtiniau finansuoti absoliučiai naujo ar bent jau neseniai įsigyto automobilio įsigijimą. Tam pasinaudojama autolizingu, atgaliniu lizingu ar ilgalaike, išperkamąja nuoma. Detaliau su tokiais pasiūlymais galite susipažinti Mogo.lt. Kitais atvejais, patys naujų automobilių pardavėjai/salonai gali pasiūlyti automobilį įsigyti su lizingu.

Skolintis iš bankų – neverta?

 

Kai kurie žmonės teigia, kad greitųjų kreditų eroje skolintis iš bankų nebeapsimoka. Ypač šiuo metu, kai greitųjų kreditų davėjų niekada nebuvo daugiau nei yra. Teigiama, kad bankai skolina kur kas sudėtingesnėmis sąlygomis, juolab, dažniausiai jie kelia labai aukštus reikalavimus, kurie tikrai ne visiems priimtini.

Bet čia reikėtų suprasti vieną dalyką: vartojimo kreditams yra taikomas bendras įstatymas, todėl visumoje bankų reikalavimai smarkiai nesiskirs nuo tų su kuriais susidursite kitose vietose, kur teikiamos vartojimo paskolos. Nebent paskolos pagalba norėsite įsigyti naują automobilį ir todėl reikės pasiskolinti daugiau: tuomet jau kalbame ne apie paprastas vartojimo paskolas, o didesnės vertės kreditus, kuriems taikomi kitokie reikalavimai (pvz. gali būti reikalaujama užstato).

Supraskite kokią sutartį sudarote

 

Paskolos automobiliui įsigyti tikrai gali būti naudingos. Tačiau kaip ir visi kiti įsipareigojimai, jos gali pridaryti ir bėdų. Taip nutinka, kai žmonės per daug skuba skolintis. Tuomet nesusipažįstama su sutarties sąlygomis ir prisiimama atsakomybė, kurios galbūt žmogus nėra pajėgus nešti. Tai dar aktualiau paskolos automobiliui atveju, nes tokios paskolos vidutinė vertė būna didesnė nei vidutinio vartojimo kredito. O tai proporcingai padidina riziką ir neigiamas pasekmes, jei su įsipareigojimu nebus tinkamai susitvarkyta.

Natūralu, kad labai didelis poreikis gauti kreditą kartais sutrukdo pamatyti minusus, kurie turėtų nuo to atgrasyti. Štai todėl yra tiesiog būtina įvertinti visas sutarties smulkmenas ir, galiausiai, esant klausimams būtinai rasti atsakymus į juos pas tą kreditorių, kurio sutartį skaitote. Visą tai turėtų padėti jums racionaliai įvertinti savo galimybes ir pačio paskolos pasiūlymo patrauklumą.

Viskas priklauso nuo kiekvieno asmens atsakomybės, todėl skolinkitės atsakingai.

Naujienos iš interneto