Papildai lieknėjimui – kas tai?

Papildai lieknėjimui – kas tai?

Daugelis norinčių sulieknėti, ne tik sportuoja treniruoklių salėse arba bėgioja, bet ir griebiasi sporto papildų. Viena iš tokių produktų rūšių yra maisto papildai lieknėjimui. Daugelis juos vartoja, nes mano, kad jie padeda sudeginti daugiau kalorijų, slopina apetitą, verčia riebalus į raumenis ir panašiai.

Tačiau ar tai yra tiesa ar tik pigus reklaminis triukas? Ar tikrai preparatai lieknėjimui, pvz. L-karnitinas, termogenikai, riebalų degintojai ir kt., gali daryti stebuklus, netgi nesilaikant jokios subalansuotos mitybos? Sužinosite šiame Sportuojantys.lt straipsnyje.

Lieknėjimo papildų paskirtis

Visi, kurie nori numesti svorio ir sulieknėti, turėtų žinoti, kad papildai dietai vartojami tam, kad būtų lengviau pasiekti tikslą. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad svoris kris net nesportuojant. Sportuoti tikrai reikės, nesvarbu ar tai būtų šokiai, bėgiojimas, greitas ėjimas, kardio, pasivaikščiojimas ar kita aktyvi veikla. Iš tiesų, pats sportas net nėra svarbiausia „kūdinimosi“ dalis. Pats svarbiausias akcentas yra net ne maisto papildai sportui, o subalansuota mityba. Ji daro didžiausią įtaką jūsų progresui arba regresui, nes jūsų kūno išvaizda priklauso nuo suvartojamų kalorijų normos. Jeigu kalorijų suvartojate daugiau, negu jų sudeginate judėdami ir gyvendami, tuomet svoris ir riebalinė masė augs, o jeigu atvirkščiai – tuomet svoris kris, kūnas ryškės. Riebalų degintojų pagrindinė paskirtis yra palengvinti riebalų deginimo procesus kūne. Tačiau dirbti dėl tikslo reikės taip pat sunkiai kaip ir nevartojant papildų, nes jie stebuklo nesukurs.

Lieknėjimo papildų vartojimas

Kai jau į savo rėžimą įtraukiate svorio metimo papildus sportui, tuomet reikalinga sužinoti kaip ir kada juos reikėtų vartoti. Pirmiausiai, šie produktai būna trijų pavidalų – milteliais, skysti ir tabletėmis. Populiariausias vartojimo būdas yra būtent papildai lieknėjimui tabletėmis, nes juos itin patogu vartoti, tereikia įsimesti tabletes į sportinį krepšį ir nepamiršti su išgerti.

Vartojimo laikas turėtų būti nurodytas preparato instrukcijoje. Dažniausiai šie papildai dietai vartojami ryte ir prieš treniruotę. Taip jie suteikia ir papildomos energijos, nes jų sudėtyje yra kofeino priedų.

Apibendrinimas

Norint sustangrinti kūną, nereikėtų pasikliauti tik maisto papildas. Pirmas akcentas yra sveika mityba, tuomet sportinis krūvis, o galiausiai galima išbandyti ir produktus sportui, pvz. lieknėjimo preparatus tabletėmis, milteliai, skysčiais.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.