Pagrindinis puslapis Reklama Oro kondicionieriai gyvūnams ir augalams: kenksminga ar naudinga?

Oro kondicionieriai gyvūnams ir augalams: kenksminga ar naudinga?

Oro kondicionieriai gyvūnams ir augalams: kenksminga ar naudinga?

Norite net ir labai kaitriomis dienomis gerai jaustis savo namuose? Tokiu atveju reikia pasirūpinti oro kondicionavimo sistemomis, kurios jau ne vienam žmogui pagerino gyvenimo kokybę. Žinoma, geriausia jomis rūpintis ne sezono metu, kadangi tuomet meistrai greičiau suteiks paslaugas, galima pamatyti nuolaidų įrangai. Visgi, kai buvimas namuose primena pirtį – laikas ieškoti pagalbos, kuri pagerins gyvenimą ne tik Jus, tačiau ir visai Jūsų namų aplinkai.

Norėdami daugiau sužinoti apie oro kondicionieriaus poveikį žmogui kalbamės su specialistu, kuris prekiauja įranga ir padeda klientams rasti labiausiai tinkamą jų namams.

Svarbiausia yra gera kokybė

Pradėjus ieškoti įrangos galite pamatyti, kad pasiūla yra labai plati. Ieškant visada geriausia tartis su tais, kurie puikiai išmano kiekvienos įrangos charakteristikas ir pagal poreikius gali pasiūlyti labiausiai tinkamą. Jeigu ieškote sistemos šiuo metu – pasirinkite kondicionierių iš specdarbai.lt, kurie džiugina ne tik plačia pasiūla, tačiau taip pat ir nemokamomis konsultacijomis.

“Visi nori gyventi patogiai, tačiau kai kurie labai taupo to sąskaita. Pavyzdžiui perka tokius kondicionierius, kurie yra nežinomų gamintojų, nėra sertifikuoti, neturi garantijos ir dažniausiai atvežami iš trečiųjų šalių.  Dažnai tokia įranga tarnauja ne tik labai trumpai, tačiau ir nefunkcionaliai. Ne kartą teko kalbėtis su klientais, kurie po tokio bandymo sutaupyti kreipiasi į mus naujos įrangos, kuri yra su garantija, montavimo darbais, tad pirkėjai jaučiasi ramesni“,- pasakoja specdarbai.lt specialistas.

Galiausiai, prastai veikianti sistema gali daryti neigiamą įtaką Jums bei Jūsų būsto aplinkai: kaupiasi mikroorganizmai, kurie sukelia įvairias ligas, pelėsis, kurie gadina baldus, galiausiai, dažnai yra mažai temperatūros reguliavimo funkcijų, o kai patalpoje labai šalta – kyla grėsmė ir žmogaus sveikatai.

Tinkama temperatūra leis gyvūnui gerai jaustis

Įranga prekiaujantis specialistas pastebi, kad klientai gana dažnai klausia dėl temperatūros  poveikio gyvūnui.  Atsakymas į tai yra vienas – kai temperatūra gera žmogui, gera bus ir gyvūnui. „Labai blogai, kai žmonės iš didelio džiaugsmo, kad galiausiai galės nebekęsti kaitros, nusistato labai žemą temperatūrą. Ji neigiamai veikia ne tik jo paties organizmą, tačiau taip pat ir gyvūnų, kurie gali paprasčiausiai peršalti“,- pasakoja pardavėjas.

Geriausia patalpoje yra „laikyti“ keliais laipsniais žemesnę temperatūra nei atmosferos temperatūra. Tačiau nepamirškite, kad matuoti reikia ne pagal jutiminę, tačiau pagal specialistų nurodyta, kadangi ji yra tiksliausia. Tad jeigu lauke yra +30 laipsnių (ir nors termometras ant saulės rodo +40) – patalpose puikiai tinka +24 laipsniai. Nustačius ją siūlome ir laikyti vienodą. Sumažinti galima kiek atėjus vakarui, tačiau ir tai nėra būtina, kadangi dažnai atėjusi kaitra „laikosi“ bent jau kelias dienas. Taip pat siūlome leisti gyvūnui visą dieną būti patalpoje, kur yra vėsiau. Dažniausiai jo sveikata trikdoma, kai iš žemesnės kambario temperatūros gyvūnas išleidžiamas į lauką, kur ant saulės kaitra gali siekti net kelioliką laipsnių daugiau. Tokiu atveju kyla grėsmė gyvūno sveikatai, tad geriau to nedaryti.

Apibendrinus specialistų nuomones galime teigti, kad svarbiausia yra gera įranga ir tuo pačiu tinkamas jos naudojimas. Tuomet tiek žmogus, tiek gyvūnai, tiek augalai galės džiaugtis komfortu, kad ir kokia kaitri vasara laukia prieš akis. O jeigu Jums reikalinga įranga – pasirinkite kondicionierių iš specdarbai.lt.

PR

Naujienos iš interneto