Pagrindinis puslapis Reklama Nepriekaištinga dušo kabinos priežiūra: kaip ją palaikyti?

Nepriekaištinga dušo kabinos priežiūra: kaip ją palaikyti?

Nepriekaištinga dušo kabinos priežiūra: kaip ją palaikyti?

Šiuolaikiškos stiklinės dušo kabinos suteikia elegancijos ir prabangos pojūtį. Nors stikliniai dušai yra daug higieniškesni nei dušo užuolaidos, juos vis tiek reikia reguliariai prižiūrėti, kad šie įrenginiai būtų blizgūs ir ilgaamžiai.

Kodėl dušo kabina tampa nešvari?

Dušo stiklai yra veikiami kieto vandens, muilo, kosmetikos priemonių, odos ląstelių ir kitų nešvarumų. Vandenyje esantys mineralai susilieja su muilu ir šie palieka pilkos spalvos žymes (muilo nuosėdas). Šios nuosėdos yra įvairių bakterijų rinkinys, todėl jos gali tapti žalingos stiklui ir net mums patiems.

Kaip ir kada geriausia valyti dušo kabiną?

Pirmiausia,  jums bus daug lengviau pašalinti nešvarumus iškart po dušo procedūros, kadangi šiltas vanduo ir garas išstumia nešvarumus į paviršių. Nuoseklus valymas ne tik sumažina nuosėdų susidarymą, bet ir sutrumpina gilesnio dušo valymo laiką. Laimei, yra keletas puikių patarimų ir gudrybių, kad procesas būtų kuo paprastesnis.

 

Kasdienės priežiūros būdai

Dušo kabinos valytuvas. Tiesiog pradėkite nuo vieno iš viršutinių kampų ir vilkite valytuvo mentę palei stiklą, pašalindami vandens likučius. Dušo valytuvą lengva pakabinti duše, kad kiekvienas po savęs galėtų juo pasinaudoti.

Naminis purškiklis. Tam, kad stiklas būtų skaidrus, galite pasigaminti ekologišką purškiklį, naudodami keletą pigių naminių ingredientų. Sumaišykite 1 puodelį vandens, ½ puodelio acto ir šlakelį indų ploviklio. Jeigu norite malonaus aromato, galite įlašinti 10–20 lašų mėgstamo eterinio aliejaus.

Oro vėdinimas. Įsitikinkite, kad jūsų vonios kambarys būtų gerai vėdinamas, kad išvengtumėte pelėsio ir kitų mikrobų kaupimosi. Tai padaryti galite atlikdami šiuos veiksmus:

  • Pasinaudojus dušu palikite praviras duris;
  • 20-30 min. palikite įjungtą ventiliatorių;
  • prireikus, galite pasinaudoti drėgmės surinkėju.

Gilesnio valymo būdai

Nors kaskart pasinaudojus dušu atliekate aukščiau išvardintus veiksmus, vis tik reikėtų bent kartą per mėnesį (o kartais ir dažniau, priklausomai nuo apnašų kiekio) atlikti gilesnį valymą.

Actas ir soda. Pašalinti muilo likučius galite acto ir sodos mišinio pagalba. Naudodami tiek komercinį, tiek naminį valiklį, suteikite gaminiui laiko išskleisti valymo savybes. Valiklį ant dušo sienelių palikite apie 20 min. ir nuvalykite švelnia šluoste. Papildomai galite pridėti kelis lašus vandenilio peroksido ar indų ploviklio – šios priemonės taip pat pasižymi gilaus valymo ir dezinfekcinėmis savybėmis.

Specialus dušo kabinų valiklis. Priklausomai nuo dušo kabinų gamintojų, reguliariai naudokite specialų valiklį, kuris nepakenktų jų paviršiui. Pavyzdžiui, RADAWAY dušo kabinų stiklus rekomenduojame valyti tik su GLASS CLEANER priemone. Šis valiklis veiksmingai šalina kalkių nuosėdas ir kitus nešvarumus nuo dušo kabinos stiklo, nepažeidžiant specialaus EASY CLEAN padengimo. O kartą per pusmetį naudokite GLASS PROTECTOR priemonę, kuri atnaujina ir apsaugo specialų stiklo padengimą. Visas dušo kabinų valymo priemones galite įsigyti Arsan.lt el. parduotuvėje.

Apjungus šiuos kasdienius ir gilesnius valymo patarimus, galite būti tikri, kad daugiau niekada neturėsite problemų su įsisenėjusiomis kalkėmis ir kitais nešvarumais. Visgi, jeigu atlikote visus išvardintus veiksmus, o dušo kabina nepaklūsta šioms valymo priemonėms, patariame kreiptis į savo dušo kabinos gamintoją.

PR

Naujienos iš interneto