Naudoti automobiliai su garantija: jų pliusai ir minusai

Naudoti automobiliai su garantija: jų pliusai ir minusai

Norint įsigyti automobilį ar jį pasikeisti, turime pačių įvairiausių variantų, iš ko galima rinktis. Tai yra visiškai naujų automobilių, padėvėtų automobilių ar naudotų automobilių su garantija. Tad kiekvienas gali pasirinkti pagal savo poreikį ir galimybes. Aišku, daugeliui gali atrodyti, kad naujas automobilis gali būti pats geriausias variantas, tačiau jie gali kainuoti pakankamai daug, tad ne kiekvienas gali įpirkti tokį variantą.

Tačiau dar vienas puikus variantas gali būti naudoti automobiliai su garantija. Tad šiame straipsnyje norime daugiau papasakoti apie pliusus ir minusus, renkantis tokį variantą.

Naudotų automobilių su garantija pliusai

Renkantis automobilį su garantija, galėsite sulaukti labai daug pliusų. Vienas iš jų yra tas, kad automobilio taisymas bus kur kas pigesnis arba jis iš viso nieko nekainuos. Tad bent jau kelis metus galėsite būti ramūs, kol garantija galios, automobilis bus tvarkomas kokybiškame autoservise, nereikės ieškoti papildomos pagalbos ir panašiai. Dar vienas pliusas galėtų būti tas, kad nors jis yra naudotas, tačiau jos pagaminimo metai nėra labai seni, tad jis kažkuo mažai skirsis nuo pačio naujausio modelio. Tad ir jo kaina bus pigesnė ir naudoti automobiliai su garantija bus praktiškai vienas geriausių variantų, jeigu norite turėti kaip įmanoma naujesnį automobilį, bet per daug nepermokėti.

Naudotų automobilių su garantija minusai

Tikriausiai negalėtume atrasti nei vienos situacijos, kurioje gali būti vien tik pliusai. Naudoti automobiliai su garantija gali turėti tokį minusą, kad jie jau bus naudoti, vadinasi nebūsite pats pirmas vairuotojas, kuris sės už vairo. Tad tai kai kam gali pasirodyti minusas, tačiau tikrai daugelis tokios problemos nemato, nes toks automobilis  nėra labai senas, o keleri metai didelės įtakos nedaro. Dar vienas minusas gali būti tas, kad nebus galima susikomplektuoti tokio automobilio, kokio norite. Bet kaip ir minėjome anksčiau, naudoti automobiliai su garantija nėra per daug seni, todėl ir jų pačių komplektacija yra pakankamai gerai ir naujoviška.

Ar verta rinktis naudotą automobilį su garantija?

Kaip matome iš pateiktų argumentų, pliusai naudotiems automobiliams su garantija yra kiek svaresni ir jų yra kur kas daugiau, tad drąsiai galima teigti, kad toks pasirinkimas gali būti tinkamas, nes jo ir kaina yra priimtinesnė, todėl ir daugeliui yra priimtinas toks pirkinys. Tad jeigu ir jūs šiuo metu svarstote apie nuosavą transporto priemonę tikrai turėkite omenyje, kad tai gali būti puikus variantas, nes naudoti automobiliai su garantija yra tarsi tarpinis variantas, tarp naujo ir naudoto automobilio, tačiau linkstantis į geresnę pusę, o tikriausiai kiekvieno tikslas turėti kaip įmanoma geresnę prekę ir nesvarbu apie ką bus kalbama.

PR

Naujienos iš interneto