Natūralios kosmetikos nauda riebiai veido odai

Natūralios kosmetikos nauda riebiai veido odai

Kamuoja riebi oda? Metas pasinaudoti specialiomis odos kosmetikos priemonėmis, skirtomis būtent riebios odos tvarkymui. Priemonės riebiai veido odai padeda išvengti odos problemų, pirmieji rezultatai bus matomi jau visai netrukus.

Įveikti riebios odos problemas yra tikrai daug lengviau, negu atrodo iš pirmo žvilgsnio. Pasinaudokite kokybiškos, natūralios ir Lietuvoje sukurtos kosmetikos pasiūlymais.

Riebios veido odos priežiūra

Riebi veido oda dažnam sukelia daug rūpesčių. Ji nėra graži, atrodo praradusi sveiką spindesį, be to, ganėtinai stora ir dėl nuolatos besikemšančių porų linkusi į spuogus. Gali rastis ir inkštirų.

 

Tiek riebiai veido odai, tiek kitoms odos problemoms, be abejonės, visuomet vertingiausia rinktis natūralią kosmetiką. Natūrali kosmetika veikia švelniai, tačiau efektyviai, nesukelia jokių sveikatai kenksmingų šalutinių veiksnių. Ji tinka visiems, priklausomai nuo odos tipo ir konkretaus pasirinkimo.

 

Ekologiška veido kosmetika bus patikimas Jūsų palydovas ir grožio šaltinis kiekvieną dieną. Ekologiškos kosmetikos teikiama nauda odai gali mėgautis tiek moterys, tiek vyrai, yra ir riebią odą turintiems vaikams tinkamų pasirinkimų.

Geriausios priemonės riebiai veido odai

Turint riebią odą naudingos kosmetikos priemonės su glikolio rūgštimi, kuri padeda reguliuoti riebalinių liaukų sekreto lygi ir tuo pačiu pasižymi priešuždegimine profilaktika. Riebiai odai puikiai tiks šie Manilla specialiai sukurti pasirinkimai:

 

  • Poras sutraukianti veido kaukė SOLUTIO – efektyviai šveičia viršutinį odos sluoksnį, valo ir mažina poras. Ilgiau naudojant šią priemonę odos riebumas mažėja;
  • Matiškumo suteikianti veido emulsija SOLUTIO – reguliuoja sebumo išsiskyrimą odoje ir pasitarnauja kaip puiki priemonė įveikti spuogelius. Ši emulsija susideda iš salicilo rūgšties, rozmarino ekstrakto, arbatmedžio aliejaus, kitų natūralių komponentų, suteikiančių daugybę pranašumų kovoje su riebia oda;
  • Veido tonikas su levandų ekstraktu NUDITUM – tai veido odą valanti ir ją serumams bei kremams paruošianti priemonė, padedanti užtikrinti dar didesnį efektą.

Pamirškite riebios odos problemas ir vėl mėgaukitės nepriekaištingu odos grožiu! Su Manilla natūraliomis priemonėmis pasieksite tai greitai, saugiai ir lengvai.

PR