Namų kvapai – tikrasis namų veidas

Namų kvapai – tikrasis namų veidas

Tinkamai parinkti namų kvapai sukuria puikų ne tik interjero įvaizdį, bet ir nepakartojamą jaukumą. Pasirinkimas išties didelis – žvakės, smilkalai, kvapai su lazdelėmis, purškiami kvapai, kvapai į spintą ir daug daug puikių dalykų. Tik reikia įvertinti, koks kvapas jums mieliausias ir pirmyn rinktis namų kvapą.

Kada rinktis žvakes ir purškiamus kvapus, o kada kvapą su lazdelėmis?

Kvepiančios žvakės tikrai skleidžia malonų kvapą ir, be viso to, sukuria jaukią aplinką prie vakarienės stalo ar tiesiog vakarojant su šeima ar draugais prie televizoriaus ekrano. Tačiau reikia atminti, jog užgesus žvakei kvapas su laiku dingsta. Tą patį galima pasakyti ir apie purškiamus kvapus. Po poros valandų aromato jau nebejausite. Štai jeigu norite, kad namai kvepėtų nuolatos rinkitės buteliukus su lazdelėmis. Aromatas jausis tol, kol išgaruos visas kvapus skystis.

Kvapų pasirinkimas ir asmenybė

Net jeigu žmogus turi kelis kvepalų buteliukus, labai tikėtina, jog juose egzistuoja panašios natos. Jeigu esate švelnių kvapų mėgėjas, venkite medienos ar tabako kvapų. Pirmomis dienomis tai gali būti labai patrauklu, o po to pradėti erzinti. Tokius aromatus turėtų rinktis stipresnių kvapų mėgėjai. Švelnesnius aromatus dievinančius žmones turėtų sužavėti citrusinių, vanilės  ar baltų gėlių aromatai. Tikrai ne visos gėlės patiks tokiems žmonėms. Sakykim, levandos tikrai turi stiprų kvapą. Šiaip rekomenduojama nusipirkti kelis skirtingus kvapus ir juos laikas nuo laiko pakeisti. Įvairovė turi savo žavesiu ir dažnai padeda atrasti dar nepatirtus kvapus.

Kaip tinkamai naudoti namų kvapus?

Atrodo kas čia sudėtingo, tiesa? Vis tik šiokių tokių gudrybių yra. Jeigu įsigijote buteliuką su pagaliukais, visų pagaliukų iš karto nedėkite. Išmėginkite, kaip jausis aromatas. jeigu norėsis stipresnio, tuomet galima užmerkti ir visus pagaliukus.

Namų kvapą laikykite kambario temperatūroje ir šešėlyje. Saulės šviesa skatina greitesnį skysčio garavimą. Ir dar – kvapas bus intensyvesnis jeigu buteliuką kas keletą dienų pavartysite. Tik reikia žinoti, jog tokiais atvejais tas kvapusis skystis greičiau išgaruoja.

Galiausiai reikėtų pagalvoti ir apie baldų saugojimą ir kvapus laikyti ant lėkštutės ar padėkliuko, nes buteliukai kartais gali palikti nenuvalomų dėmių.  Daugiau informacijos – Krispo.lt

PR

Naujienos iš interneto