Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Moteriškos pižamos ir chalatai – svarbi „naminio“ įvaizdžio dalis

Moteriškos pižamos ir chalatai – svarbi „naminio“ įvaizdžio dalis

Moteriškos pižamos ir chalatai – svarbi „naminio“ įvaizdžio dalis

 

Projektuojant miegamąjį, dažna moteris didelį dėmesį skiria spintos pasirinkimui, o, erdvė bei galimybės leidžia, įsirengia ir erdvią drabužinę. Savaime suprantama, vieta, skirta rūbams laikyti, tuščia ilgam nelieka.

Viršutiniai drabužiai, džinsai, sijonai, suknelės…O kur dar pižamos ir chalatai! Dailiosios lyties atstovės tikriausiai neprieštaraus teiginiui, jog, spręsdamos, ką rengtis, daug dėmesio skiria ir savo įvaizdžiui aplinkinių akyse. Tačiau tai tikrai nereiškia, jog namuose, už uždarų durų, galima atrodyti kaip nori. Tiesą sakant, dėmesys savo „naminei“ apranga gali daug pasakyti apie meilę sau ir santykį su antrąja puse. Taigi, tikimės, jog ir jums „nenusispjauti“ arčiausiai kūno esantys ir tik kelioms akims matomi rūbai. Tikimės, jog straipsnyje rasite naudingos informacijos ir lengviau apsispręsite, kurios moteriškos pižamos ir chalatai iš satino ir šilko artimiausiu laiku papildys jūsų garderobą.

Jei žodis „chalatas“ jums siejasi su pagyvenusia dama, o pižama – senjoru ar net ligoninės apranga, pats metas atnaujinti savo žinias ir pasidomėti, ką, kalbant apie šiuos rūbus, gali pasiūlyti šiuolaikiniai kūrėjai. Patikėkite, akys „apsals“ net ir didžiausiai mados dyvai! Išskyrėme esminius klausimus, į kuriuos, renkantis pižamas bei chalatus, derėtų atsakyti.

Ar jums nuolat šalta?

Kalbant apie santykį su šiluma, išskiriami du žmonių tipai. Vieni, nepriklausomai nuo oro temperatūros, visada nori kažkuo apsigobti ar į kažką įsisukti, o, vos tik orui truputį atšalus, kone tirta iš šalčio. Kiti, priešingai, jei tik nesibaimintų peršalti bei sulaukti įtarių aplinkinių žvilgsnių, galėtų ir žiemą kone trumpomis rankovėmis vaikščioti…Vadinasi, moterys, atstovaujančios pirmajai grupei, turėtų rinktis iš ilgų kelnių bei viršutinės dalies ilgomis rankovėmis pižamos komplekto, o „karštuolėms“ idealiai tiks trumpų šortukų bei palaidinės su petnešėlėmis variantas. Aišku, galima įsigyti abu variantus ir keisti šiuos priklausomai nuo metų laiko, temperatūros patalpoje ar kitų aplinkybių.

Norite gundyti ar jaustis patogiai?

Tikriausiai tai yra klausimas, neturintis vieno teisingo atsakymo. Viskas priklauso tik nuo aplinkybių. Tad, idealu, jei viena jūsų garderobe esanti pižama būtų uždaresnio modelio, kita – atviresnė, seksualesnė, iš pirmo žvilgsnio „nukausianti“ antrąją pusę. O jei dar ir šilkinis chalatėlis kukliai atidengtų petį…

Kokiai medžiagai teikiate pirmenybę?

Medvilnė, šilkas, satinas – audinių trio, iš kurių  dažniausiai yra siuvamos moteriškos pižamos bei chalatai. Net neabejojame, jog, galvodami apie kokybę bei komfortą, pirmenybę daug kas teiktų medvilnei. Taip, iš tiesų tai maloni kūnui, leidžianti šiam kvėpuoti ir puikiai drėgmę sugerianti medžiaga. Tiesa, kalbant apie rūbų „kritimą“, medvilnė elegancija, prabanga ar seksualu nedvelkia… O tai, priėjome išvadą, svarbūs kriterijai kalbant apie chalatus, pižamas bei kitus apatinius rūbus.

Satinas ir šilkas neabejotinai yra patys elegantiškiausi, seksualiai audiniai, suteikiantys teigiamas emocijas moteriai, dėvinčiai iš šių pasiūtus rūbus. Ypač tuos, kurie yra arčiausiai kūnui.

Ar skiriate daug laiko derindamos atskiras garderobo detales?

Kaip viename ar kitame patiekale gali „pjautis“ skirtingi skoniai, taip ir rūbai nedera tarpusavyje. Jei apsirengusi ne į „temą“ sau neleistumėte išeiti į gatvę, tikėtina, norite, jog tarpusavyje derėtų ir apatiniai rūbai. Derinkite atsižvelgiant į spalvas, tekstūrą, audinį. Norite pritrenkiančio rezultato „greituoju“ būdu? Pasinaudokite “FUR” siūlomais miego derinukais (pavyzdžiui, pižama ir šlepetės, pižama ir akių raištis, chalatas ir šlepetės ir kita): beliks tiesiog nusišypsoti sau veidrodyje! Beje, tai – puikus variantas vyrams, norintiems nustebinti antrąją pusę, tačiau nepasitikintiems savo skoniu ir bijantiems „prašauti“.

PR