Mokymai ir konsultacijos-lengviausias būdas įmonėms jausti darbo rinkos „pulsą“

Mokymai ir konsultacijos-lengviausias būdas įmonėms jausti darbo rinkos „pulsą“

Nepriklausomai nuo to, kokį verslą vystote, motyvuoti, tikslo siekiantys, profesionalūs ir įmonei lojalūs darbuotojai yra neįkainojamas turtas bei vienas pagrindinių raktų į sėkmingą veiklą. Tokių darbuotojų nori visos įmonės, bet pritraukti juos geriausiai sekasi tiems, kurie arba pasikliauna šios srities specialistais – personalo paieškos agentūra, arba periodiškai gilina savo žinias šioje srityje.

Kodėl įmonėms verta gilinti žinias personalo paieškos ir atrankos srityje?

Pritraukti tinkamą personalą – svarbus ir sudėtingas uždavinys, reikalaujantis specifinių žinių, patirties bei praktinių įgūdžių. Šiandienėje, dinamiškoje darbo rinkoje „sukasi“ daugybė skirtingų kartų žmonių, pasižyminčių skirtingomis asmeninėmis ir profesinėmis savybėmis, todėl neturinti žinių atpažinti ir pritraukti tą „grynuolį“, kurio ieškoma, yra praktiškai neįmanoma. Tik savo srities profesionalas išmano ir geba atliepti kandidatų profesinius lūkesčius, išgryninti kandidatams itin aktualų darbdavio vertės pasiūlymą ir užtikrinti, kad kandidatų patirtys viso atrankos proceso metu būtų tik teigiamos.

Štai kodėl įmonės, kurios yra suinteresuotos suburti aukščiausios kvalifikacijos komandą, reguliariai gilina savo žinias apie darbuotojų paiešką, pritraukimą, atrankas, vertinimą ir pan. Mokymus arba konsultacijas minėtomis temomis nesunkiai galima rasti, sekant šią nuorodą: https://emplonet.lt/klientams/hr-mokymai-ir-konsultacijos/.

Kam yra skirti personalo paieškos ir atrankos mokymai bei konsultacijos?

Personalo paieškos, atrankos ir kiti mokymai yra skirti visoms įmonėms, jų vadovams bei personalo specialistams, kurie jaučia poreikį gilinti savo žinias šioje srityje. Mokymai ir konsultacijos taip pat yra naudingos toms įmonėms, kurios siekia tobulinti visas savo veiklos sritis, tarp jų – ir sklandžiau pritraukti, atrinkti tinkamą personalą. Be jokios abejonės, tokie mokymai naudingi ir savarankiškai dirbantiems žmogiškųjų išteklių specialistams.

Ar visoms įmonėms yra siūlomi tokio paties turinio mokymai?

Kiekviena įmonė turi savo poreikius, todėl personalo paieškos, atrankos, vertinimo ir t. t. mokymai bei konsultacijos yra orientuoti į konkrečios įmonės poreikius. Kitaip tariant, programa visada yra formuojama individualiai, atsižvelgiant į konkrečius lūkesčius.

Kokia yra personalo paieškos ir atrankos mokymų bei konsultacijų kaina?

Vienos konkrečios kainos įvardyti nėra įmanoma, nes mokymų programos yra sudaromos individualiai, o tai reiškia, kad kiekvienu konkrečiu atveju ji priklausys nuo mokymų ir konsultacijų apimties.

Kaip žinoti, kokios apimties programa tinkamiausia?

Personalo paieškos bei atrankos agentūros, teikiančios mokymų bei konsultacijų paslaugas, atsižvelgdamos į įmonės pateiktą informaciją ir išsakytus lūkesčius, visada pataria, kokie sprendimai ir kokios mokymų bei konsultacijų apimtys yra tinkamos, atnešančios geriausius rezultatus.

Kokiuose miestuose galima pasinaudoti personalo paieškos bei atrankos mokymų bei konsultacijų paslaugomis?

Personalo paieškos, atrankos vertinimo ir kt. mokymai bei konsultacijos yra teikiamos visoje Lietuvoje. Šiomis kompetentingų specialistų teikiamomis paslaugomis gali pasinaudoti ir kitų Baltijos šalių įmonės, norinčios greitai ir už pagrįstą kainą pasisemti pačių naujausių žinių, palengvinančių sprendimų priėmimą HR srityje.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.