Pagrindinis puslapis Naujienos Mieli ir brangūs kolegos Vorutiečiai!

Mieli ir brangūs kolegos Vorutiečiai!

Mieli ir brangūs  kolegos Vorutiečiai!

Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė (ketvirta iš dešinės) ir jos patarėja Evelina Kislych-Šochienė (antra iš dešinės) pasveikino nacionalinio Lietuvos istorijos laikraščio „Voruta“ kolektyvą – (iš kairės) redaktores Jolantą Zakarevičiūtę, Irmą Stadalnykaitę, buhalterę Stanislavą Žuravską, leidėją, steigėją ir vyr. redaktorių Juozą Vercinkevičių, bendradarbius Joną Počepavičių (trečias iš dešinės) ir Romualdą Tinfavičių (pirmas iš dešinės) – 30-ųjų leidybos metų proga. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

www.voruta.lt

Mieli ir brangūs  kolegos Vorutiečiai,

Gerb. kolega, redaktoriau Juozai Vercinkevičiau,

Nuoširdžiai sveikiname Jūsų kolektyvą, švenčiantį savo puikaus istorinio ir kultūrinio leidinio „Voruta“ 30 – metį. Nuo pirmųjų numerių sužavėjęs skaitytojus ir visus tuos dešimtmečius ištikimai ir profesionaliai leidžiamas laikraštis visuomet buvo patikimas šaltinis ieškantiems istorinių žinių, faktų, įžvalgų.

Belieka stebėtis kolegos, vyriausiojo redaktoriaus J. Vercinkevičiaus ištverme, įžvalgumu, gebėjimu visus tuos metus išlaikyti tvirtą laikraščio poziciją, įveikti visas krizes, suburti pasiaukojantį kolektyvą ir jam sumaniai vadovauti. Tuo pat metu Juozas nemažai laiko skyrė ir Lietuvos žurnalistų draugijos veiklai, buvo ir tebėra aktyvus mūsų profesinės organizacijos narys. O kur dar visas kitas leidybinis darbas!

Maloniai nustebino žinia, kad jau ateinančiais metais „Voruta“ keis savo rūbą – taps solidžiu žurnalu. Laukiame šio naujo  etapo, linkime puikių idėjų ir sprendimų, o visam kolektyvui – entuziazmo, tvirtos pilietinės pozicijos, profesinių aukštumų, ištikimybės spausdintam lietuviškam žodžiui.

Lietuvos žurnalistų draugijos

Centro valdybos vardu,

Gražina Viktorija Petrošienė