Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Medinių durų gamyba – šiandien itin populiarus pasirinkimas

Medinių durų gamyba – šiandien itin populiarus pasirinkimas

Medinių durų gamyba – šiandien itin populiarus pasirinkimas

Dalis sprendimų interjere atlieka tik pagalbinį arba estetinį vaidmenį, tačiau kai kurie, pavyzdžiui, durys, turi iš tiesų daug funkcijų. Namų bei jame esančio turto apsauga, privatumo užtikrinimas, izoliacija nuo nepageidaujamo triukšmo, šilumos sulaikymas, individualių interjero bei eksterjero sprendimų išpildymas ir, galiausiai, tiesiog pastato išbaigtumo būtinybė: štai kokia didelė atsakomybė krenta ant „gležnų“ durų „pečių“!

Visų minėtų funkcijų įgyvendinimą užtikrinti teoriškai turėtų bet kokios durys, tačiau, aišku, galutinio rezultato kokybė skirsis. Individuali medinių durų gamyba, užtikrinanti maksimalų rezultatą tiek praktiškumo, tiek estetikos atžvilgiu, sulaukia itin didelio klientų susidomėjimo.

Kodėl medinės durys – „ant bangos“?

 

Aišku, faktas, jog visi taip daro, neturėtų paskatinti ir jūsų plaukti pasroviui. Norint suprasti, kodėl, iš pažiūros senas medinių durų variantas, rinkoje netrūkstant galimų alternatyvų, išlieka toks populiarus klientų tarpe? Įvertinkite pateiktus medienos, kaip žaliavos durų gamybai privalumus ir, palyginę su savo keliamais reikalavimais šiai konstrukcijai, priimkite faktais pagrįstą sprendimą.

Iš medžio pagamintos durys nustebins aukštomis garso bei šilumos izoliacijos savybėmis.

Medinės durys dėl savo patikimumo bei ilgaamžiškumo gali tapti jūsų palikimu vaikams. Aišku, tereikia laikytis minimalių medienos priežiūros rekomendacijų bei eksploatacijos taisyklių.

Kalbant apie estetinius sprendimus, mediena visu „šviesmečiu“ lenkia kitas alternatyvas, pavyzdžiui, šarvuotas ar plastikines duris. Aišku, nors skonis – labai subjektyvus dalykas, tačiau tikriausiai nedrįstumėte ginčytis, jog mediena siejasi su prabanga, kokybe ir solidumu. Tai – kriterijai, svarbūs kalbant apie bet kokį interjero stilių.

Visa tai, kas yra randama gamtoje – unikalu ir nepakartojama. Medinės durys – ne išimtis. Net jei ir visi butai daugiaaukščiame name turės medines duris, užteks pažvelgti į šias iš arčiau, jog suprastum, kad tai – anaiptol ne „copy-paste“ variantas. Vien pati medienos tekstūra, kurią galima paryškinti norimu laku, yra unikali. Gaminant medines duris pagal užsakymą, spalvą galėsite rinktis ir atsižvelgiant į fasado spalvą ar vidaus interjerą.

Reikia paminėti ir medienos lankstumą, kuris, kalbant apie duris, leidžia sukurti pačius įvairiausius šių modelius, geriausiai atitinkančius kliento pageidavimus bei pastato ypatybes. Suveriamos, sulankstomos, stumdomos, „angliškos“, balkoninės  – dalis medinių durų modelių, iš kurių gali rinktis „Stalių gaminių“ klientai.

Medinių durų gamybos technologija bei pasitelkiamos papildomos priemonės padeda šią žaliavą paversti kiek įmanoma atsparia tokiems išorinės aplinkos veiksniams kaip saulės, drėgmė, temperatūrų kaita, mechaninis poveikis ir kita.

Mediena – medžiaga, kurią, pasitelkus atitinkamas priemones, galima restauruoti ir sėkmingai prikelti antram gyvenimui ar pakeisti šiek tiek pabodusią išvaizdą.

Ekologija – aspektas, kurio atžvilgiu medienos „nepraspjaus“ jokia kita medžiaga. Geriausia, jog ši savybė nėra sugadinama jokiais kitais papildomais priedais, o ir valymui rekomenduojama nenaudoti jokių cheminių valiklių. Drąsiai galima sakyti, jog medinės durys – draugiškas variantas tiek aplinkai, tiek ir kiekvienam žmogui.

Ar medinės durys turi kokių nors paslėptų „kabliukų“?

 

Kaip pabrėžia „AB Stalių Gaminiai“ atstovas, nesvarbu, apie kokią žaliavą durų ar kitų konstrukcinių elementų gamybai kalbėtume, jokių paslapčių nebus, jei, prieš priimdami atitinkamą sprendimą, pasidomėsime visomis šios ypatybėmis. Medinės durys – kokybiškas ir patikimas variantas, tačiau, norint ilgai džiaugtis funkcinėmis bei estetinėmis savybėmis, reikia nusiteikti reguliariai šių priežiūrai. Atidžiai rinkitės šių gamintoją bei pasidomėkite, iš kokios medienos durys bus gaminamos. Norint, jog durys būtų atsparesnės drėgmei, temperatūrų pokyčiams bei saulės spinduliams bei kitiems veiksniams, kurie gali įtakoti šių spalvą ir formą, rekomenduojama durų gamybai naudoti tik gerai išdžiovintą medieną.

PR