Laminatas – puikus sprendimas jūsų namų grindims

Laminatas – puikus sprendimas jūsų namų grindims

Pirmą kartą laminato grindys pristatytos aštuntajame dešimtmetyje. Sudarytos iš sintetinės medžiagos sluoksnių, sukurtų taip, kad atrodytų kaip mediena arba akmuo. Jos greitai tapo populiariu pasirinkimu dėl savo ilgaamžiškumo, mažos kainos ir tapo įperkama alternatyva norintiems išpuošti grindis medienos ar akmens grindimis. Šiandieninis laminatas nuėjo ilgą kelią nuo tada, kai jis pirmą kartą pasirodė rinkoje, o jo kokybė ir išvaizda toliau gerėja, nes dabar yra daugiau galimybių nei bet kada anksčiau. Norėdami sužinoti, ar grindų laminatas tinka jūsų biudžetui, gyvenimo būdui ir estetiniams poreikiams – skaitykite toliau.

Yra bet kokio stiliaus pasirinkimas

Visos laminuotos grindys turi pagrindinį sluoksnį, kurį papildo vaizdinis sluoksnis, į kurį įterpta skaitmeniniu būdu patobulinta natūralios medžiagos nuotrauka, kuri imituoja viską nuo egzotiškų kietmedžių, betono iki natūralaus akmens. Jis yra įvairių spalvų, ilgių ir pločių, o šiais laikais tekstūrą galima net įspausti, kad grindys atrodytų tikroviškesnės.

Patvarios

Laminuotos grindys yra vienas iš patvariausių grindų sprendimų. Dėl atsparumo įbrėžimams, dėmėms, drėgmei, blukimui ir degimui šios grindys puikiai tinka namų ūkiams su vaikais ir naminiais gyvūnais, taip pat komercinėms patalpoms. Laminatas virtuvei, koridoriui ar net visame name yra puikus sprendimas, kadangi nuo didelio eismo grindys nedyla. Laminato grindys imituoja natūralią medieną ir yra gražios bei rafinuotos. Hipoalerginis veiksnys daugeliui yra pirkimo taškas, nes ant grindų nesikaupia nešvarumai ir dulkės, kaip kad ant kilimo. Laminuotos grindys yra 100% perdirbamos ir reikalauja labai mažai priežiūros.

Tinka naudoti su grindiniu šildymu

Grindinis šildymas tampa vis populiaresniu priedu namuose, pridedant komforto, šilumos ir jaukumo, laminatas šildomoms grindims puikiai tinka.

Lengvas montavimas

Kitas laminato grindų privalumas yra tai, kad jas nepaprastai lengva montuoti. Taip yra dėl to, kad laminato nereikia nei klijuoti, nei sukalti prie pagrindo. Užtenka jas tinkamai sujungti ir grindys bus baigtos.

Laminatas – kaina

Laminato grindys yra pigesnės nei tradicinės medinės grindys, tačiau išvaizda, naudojimo paprastumu ir kokybe nenusileidžia. Yra puikus laminato grindų pasirinkimas kiekviename kainų diapazone. Laminato grindys parduodamos su plačiu medžio, akmens ir plytelių stiliaus dekorų asortimentu, kurie visi yra įvairių spalvų, storių ir lentų stilių. Tai reiškia, kad laminato grindys yra kiekvienam interjerui ir kiekvienas gali pasirinkti tokias grindis, kurios puikiai derės prie savo namų.

PR

Naujienos iš interneto