Kurkite namų jaukumą su džiaugsmu

Kurkite namų jaukumą su džiaugsmu

Vos tik užėję į svetimus namus pajuntame jų jaukumą ar atvirkščiai – lyg ir viskas puiku, o štai jaukumo jausmo nesijaučia. Dažnai atrodo, jog tą lemia tobulas namų remontas, kokybiški ir gražūs baldai. Tačiau viskas yra šiek tiek kitaip.

Namų jaukumą kuria smulkmenos: virtuvėje ant kėdės atlošo besiilsinti spalvinga prijuostė, vonioje išrikiuoti dailūs rankšluosčiai ar ant kabyklos sukabinti namų šeimininkų šiltų spalvų chalatai. Todėl rinkdamiesi kasdieninius daiktus namuose bandykite juose prisijaukinti dar prekybos vietoje ar tiesiog rinkitės tai, kas jums labiausiai krito į širdį. Tad, kokie tie daiktai skirti namams?

Prijuostė – namų pilkasis kardinolas

Išgirdus žodį prijuostė pirmiausia mintyse iškyla virtuvė. Be abejonės, virtuvėje be prijuostės neišsiversime. Tačiau su prijuoste atliekama ir dar begalė darbų; piešiama, dirbama darže ar dirbtuvėse, atliekama namų ruoša. Taigi atrodo, toks ir ne visai svarbus namų rakandas, o štai reikalingas kone visose veiklos srityse.

Prijuostės gaminamos iš pačių įvairiausių medžiagų: medvilnės, lino, poliesterio, džinso ir kt. Renkantis jas svarbu apgalvoti, kur bus naudojamos. Namuose, daug laiko praleidžiant virtuvėje puikiai tiks poliesterio prijuostė. Juolab, kad dabar galima įsigyti šių gaminių su priekyje patogiai pakabinu rankšluostėliu. Labai patogu ir praktiška.

Jeigu prijuostę naudosite darže ar dirbtuvėje, rinkitės storesnį audinį. Labai svarbu apgalvoti, kiek tepus jūsų darbas. Jeigu jis yra toks, vienspalvė prijuostė greit taps nepatraukli. Ieškokite margintų gaminių. Piešinių gausa stulbinanti, tad patirsite džiaugsmą rinkdamiesi jums mieliausią.

Visai kitokios prijuostės prireiks, sakykim, vaikui darbų pamokėlėms. Idealus pasirinkimas – džinsinė prijuostė. Patogu ir stilinga. Ir vaiko  drabužėliai liks švarūs.

Vonios tekstilė – neatsiejama nuo namų jaukumo

Daug laiko praleidžiame vonioje, tad norisi ten jaustis jaukiai ir patogiai. O ir apie nepriekaištingą vonios kambario stilių verta pagalvoti. Jį puikiai sukursite priderindami vonios rankšluosčius prie ant pakabų pakabintų šeimos chalatų. Rinkdamiesi šiuos vonios atributus galvokite ne tik išorinį vaizdą, bet ir apie medžiagas, iš kurių jie pagaminti. Rankšluosčiai ir chalatai turi būti minkšti, kuo natūralesni ir nedirginti odos. Taigi, kurkite namų  jaukumą su džiaugsmu ir atsakingumu.

PR