Kur laivyboje naudojama dirbtinė oda?

Kur laivyboje naudojama dirbtinė oda?

Dirbtinė oda yra populiarus audinys, kuris yra plačiai naudojamas įvairiose srityse, įskaitant ir laivybą. Laivuose ir valtyse dirbtinė oda nuo seno buvo naudojama labai ilgą laiką, kuri yra atspari išorės veiksniams. Dirbtinė oda yra skirtingų dizainų bei optimaliai atitinka griežtus laivybos reikalavimus.

Svarbu paminėti, jog šio audinio pasirinkimas gali priklausyti nuo laivo tipo bei individualių poreikių. Nepamirškite, jog renkantis audinius, svarbiausia atkreipti dėmesį į praktiškumą bei aukštą kokybę. Pigios ir nekokybiškos medžiagos greitai nusidėvės, todėl galimai patirsite papildomų išlaidų.

Dirbtinė oda yra naudojama daugelyje laivo vietų:

  • Gali būti naudojama tiek lauko, tiek vidaus baldams.
  • Dirbtinė oda dažniausiai naudojama kaip kėdžių, sofų ar kitų sėdimųjų vietų apmušalas. Šis audinys pasižymi atsparumu, yra lengvai valomas, o tai laive yra labai svarbu, jog baldai visuomet išliktų tvarkingi bei gražūs.
  • Dirbtinė oda gali būti naudojama kaip sienų apmušalas, kuris suteikia prabangos įspūdį.
  • Kitiems apdailos elementams, interjero akcentams.

Dirbtinės odos privalumai

Šis audinys yra atsparus ultravioletiniams spinduliams, sūriam jūros vandeniui. Dirbtinė oda taip pat atspari alkoholiui, dezinfekavimo priemonėms. Ši medžiaga pasižymi antibakterinėmis savybėmis, yra lengvai prižiūrima ir valoma. Galima paminėti ir tai, jog dirbtinė oda yra gana atspari dėvėjimuisi, purvo ar maisto dėmėms. Todėl galima teigti, jog šis audinys gali būti itin praktiškas pasirinkimas, kuris tarnaus ne vienerius metus. Šio audinio spalvų ir dizainų pasirinkimas yra platus, todėl gali būti lengvai pritaikomas prie skirtingų interjerų.

Audinys laive bus intensyviai veikiamas saulės spindulių, sūraus vandenio, temperatūros svyravimų bei drėgmės, todėl  dirbtinė oda laivybai yra patikimas ir praktiškas pasirinkimas daugeliu atveju. Šis audinys yra pasitelkiamas, norint sukurti komfortišką bei patogią aplinką,  kurti estetišką, malonų akiai interjerą bei prabangą.

Dėl audinių pasirinkimo laivyboje, dažniausiai rekomenduojama kreiptis į specialistus ar gamintojus. Jie turi pakankamai patirties ir žinių, todėl tikrai galės jus ne tik pakonsultuoti, papasakoti plačiau apie laivyboje naudojamus audinius, bet ir padės pasirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkančius audinius.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.