Kraujuojančios dantenos – kaip to išvengti?

Kraujuojančios dantenos – kaip to išvengti?

Jeigu kamuoja kraujuojančios dantenos ir norėtumėte nebesusidurti su tokiomis problemomis ateityje, naudinga apsilankyti pas odontologą. Taip pat ne mažiau svarbu nuolatos rūpintis nepriekaištinga burnos ertmės higiena, naudoti efektyvias priemones.

Skaitydami šį straipsnį sužinosite daugybę naudingų dantų valymo patarimų ir atrasite pasiūlymų, apie kuriuos verta pagalvoti norint turėti sveikus dantis.

Kruopšti burnos ertmės priežiūra

Dantenų kraujavimas kyla dėl burnos ertmėje susikaupusių mikrobų, kuomet prastai prižiūrimi dantys, taip pat dėl įvairių žalingų įpročių. Norint to išvengti, svarbu kasdien kruopščiai valyti dantis, naudoti burnos skalavimo skystį, dantų siūlą, tarpdančių krapštukus, vengti rūkymo. Labai svarbu kruopščiai pašalinti mikrobus ir apnašas nuo liežuvio, iš tarpdančių ir kitų sunkiai pasiekiamų vietų.

Kuomet nepakankamai padeda įprastos burnos ertmės priežiūros priemonės, verta pagalvoti apie efektyvesnius sprendimus. Vienas iš jų galėtų būti burnos irigatorius, sukurtas specialiai dantenų kraujavimui malšinti.

Modernūs burnos irigatoriai

Kas yra burnos irigatorius ir kodėl verta jį naudoti? Burnos irigatorius – tai specialus tiksliais judesiais veikiantis šepetėlis, kuris pašalina maisto likučius ir susikaupusias apnašas iš kone visų burnos ertmės vietų. Šio prietaiso efektyvumas itin didelis, jis yra išbandytas patyrusių odontologų ir labai palengvina burnos ertmės priežiūrą.

Kraujuojančios dantenos daugiau Jūsų nebekamuos! Naudokite modernų burnos irigatorių kasdien ir išvengsite ne tik dantenų kraujavimo, bet ir daugelio kitų burnos ertmės susirgimų.

PR

Naujienos iš interneto