Komfortiškos kelionės kartu su automobiliniais telefono laikikliais

Komfortiškos kelionės kartu su automobiliniais telefono laikikliais

Mobilieji telefonai yra neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalis, juos naudojame darbui, pramogoms ir, žinoma, bendravimui. Jie net įsiskverbė į mūsų automobilius, kuriuose galima klausytis muzikos, naudotis žemėlapiais ir laisvų rankų įranga.

Kadangi telefono laikymas rankoje vairuojant pernelyg blaško dėmesį, kai reikia naudoti savo telefoną navigacijai ar pasirinkti tinkamą muziką, automobilinis telefono laikiklis yra ta priemonė, kurios jums reikia https://www.jubana.lt/kitos-prekes/automobiliniai-telefono-laikikliai

Siekiant kovoti su išsiblaškymo veiksniu, telefono laikikliai buvo sukurti taip, kad telefonas būtų laikomas taip, kad būtų arti jūsų matomumo į kelią linijos.

Kokio tipo automobilinis telefono laikiklis yra geriausias?

Tai visiškai priklauso nuo to, kokio automobilio telefono laikiklio ieškote. Yra laikiklių su magnetais, tvirtinimo rankenomis, belaidžiu įkrovimu.

Kur geriausia automobilyje įrengti telefono laikiklį?

Priklauso nuo automobilio. Puodelio laikiklius itin lengva naudoti, tačiau jums reikia automobilio su puodelių laikikliais netoli priekinio stiklo. Laikikliai ventiliacijos angose yra puikūs, tačiau telefonas blokuoja oro srautą iš ventiliacijos angos, prie kurios jis tvirtinamas. O laikikliai ant lango ir prietaisų skydelio yra optimalus pasirinkimas, nes užtikrina gerą matomumą su keliu.

Didžiausi privalumai

Dauguma išmaniųjų telefonų turi balso atpažinimo funkciją, todėl galite juos įdėti į prietaisų skydelį ir priimti skambučius. Naudodami automobilinį telefono laikiklį galite atlikti daug daugiau veiksmų neatitraukdami rankų nuo vairo.

  • GPS navigacijai

Naudotis GPS navigacijai dar niekada nebuvo taip paprasta dėl automobilinių telefonų laikiklių. Jums nebereikia kartkartėmis imti telefono, kad galėtumėte sekti savo kelionę.

  • Laisvų rankų įranga muzikai

Jei kelionėje mėgstate klausytis muzikos, investuoti į telefono laikiklį – protingas žingsnis. Užuot laikę telefoną rankose ir pavojingai slinkdami per parinktis, galite klausytis grojaraščio, kai telefonas yra pritvirtintas.

  • Vairavimas neblaškant dėmesio

Dauguma arba bent 90 % eismo įvykių įvyksta dėl išsiblaškymo vairuojant. Viena iš pagrindinių priežasčių yra mobilusis telefonas. Savo išmaniuoju telefonu galite naudotis be problemų. Jums nebereikia jo laikyti vienoje rankoje, o kita ranka užsiimti manevravimu prie vairo.

  • Tai gali padėti sutaupyti pinigų

Vidutinė automobilinio telefono laikiklio kaina geresnė investicija, nei bauda už neteisėtą naudojimąsi mobiliuoju telefonu vairuojant.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.