Kokie natūralūs preparatai įeina į dr. Ohhiros maisto papildus?

Kokie natūralūs preparatai įeina į dr. Ohhiros maisto papildus?

Japonų mokslininkas, mikrobiologas dr. Ohhira nemažą savo gyvenimo dalį paskyrė rūgščiųjų pieno bakterijų tyrinėjimui ir produktų su jomis sukūrimui. Visi šie maisto papildai yra labai svarbūs sveikatos palaikymui žmogaus organizme.

Kokie yra pagrindiniai Ohhiros įmonės maisto papildai patiekiami mūsų šalies rinkoje?

Tarp dažniausiai vartojamų šios firmos maisto papildų – tai geriamas skystas kolagenas su elastinu ir hialurono rūgštimi, probiotinės bakterijos su maistinėmis skaidulomis ir biogeniniais metabolitais. Populiariuosius dr. Ohhiros maisto papildus sudaro šie natūralūs preparatai: bičių pienelis, simbiotinis ekstraktas iš uogų, vaisių, daržovių, grybų, dumblių ir kt. gamtinių medžiagų.

Kokią vietą žmogaus organizme užima kolagenas?

Kolagenas – tai tokia gyvybinė medžiaga, kurios paskirtis yra jungti ląsteles, iš kurių susideda audiniai ir vidaus organai. Ši „statybinė“ medžiaga yra laikoma vienu svarbiausių organizmo baltymų. Jos yra pilna odoje, kauluose, kremzlėse, sausgyslėse, sąnarių raiščiuose, raumenyse, vidaus organuose ir audiniuose. Kaip rodo medicininiai tyrimai, kolagenas sudaro daugiau kaip du trečdalius odos, pusę sąnarių kremzlių, ketvirtadalį kaulų, daugiau nei pusę dantenų ir didžiąją dalį kraujagyslių masės. Kolageno netgi esama ir akies ragenoje.

Kokį vaidmenį žmogaus sveikatai atlieka hialurono rūgštis?

Hialurono rūgštis yra skaidri, lipni ir natūraliai paties organizmo gaminama medžiaga. Didžiausias jos kiekis yra sukauptas odoje, jungiamuosiuose audiniuose ir akyse. Pagrindinė šios medžiagos paskirtis yra vandens sulaikymas, kad kūno audiniai būtų drėgni ir pakankamai sutepti. Hialurono rūgštis yra vartojama įvairiais būdais, o dažniausiai žmonės ją naudoja kaip maisto papildus, kurie prisideda prie odos elastingumo ir skaistumo palaikymo.

Kam be odos dar pasitarnauja hialurono rūgštis?

Ši organizmui būtina medžiaga yra reikalinga ne tik odai, bet ir kitoms kūno dalims. Hialurono rūgšties reikia ir sąnariams, jos dėka sąnarių kremzlėse palaikomas elastingumas, o pats sąnario paviršius išlieka slidus. To dėka išvengiama sąnarių skausmo. Hialuronas taip pat prisideda prie normalaus akispūdžio palaikymo, apsaugo akis nuo išsausėjimo. Jis padeda palaikyti gerą dantenų būklę. Dr. Ohhiros papilduose yra naudojamas jūrinis elastinas, kuriame yra net 93 procentai hialurono rūgšties.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.