Kokie gaivieji gėrimai labiausiai gaivina?

Kokie gaivieji gėrimai labiausiai gaivina?

Troškulį geriausiai malšina paprastas vanduo. Tačiau kur kas skaniau gerti to paties vandens pagrindu sukurtus gaiviuosius gėrimus. Juose nėra alkoholio, užtat apstu kvapiųjų medžiagų, aromatizuojančių sudėtinių dalių, tarp kurių daugumą sudaro prieskoninės žolelės. Dalis gaiviųjų gėrimų gaunami vandenį maišant su sultimis.

Kokios yra žinomos gaiviųjų vandenų rūšys?

Gaivieji gėrimai yra skirti karštomis dienomis numalšinti užklupusį troškulį arba atstatyti skysčių pusiausvyrą organizme po sunkaus fizinio darbo, sporto varžybų ir treniruočių. Jie būna natūralūs – mineraliniai vandenys ir įvairios sultys, arba vaisvandeniai ir gira. Dauguma gaiviųjų gėrimų yra prisotinti angliarūgšte, kurios burbuliukai akivaizdžiai prisideda prie virškinimo gerinimo. Vis dėlto medikų pripažįstama, jog patys sveikiausieji iš jų yra natūralieji gaivieji gėrimai, kuriuose nėra pridėta dažiklių ir konservantų.

Kokiomis naudingomis medžiagomis būna prisotinti gaivieji gėrimai?

Didelė dalis gaiviųjų gėrimų yra prisotinti angliavandeniai, įvairiomis mineralinėmis medžiagomis, fermentais, vitaminais ir kitomis biologiškai aktyviomis medžiagomis. Todėl nepameluosime pasakę, jog kai kurie iš jų tinka gydymo ir dietinės mitybos tikslais.

Kokie populiarūs gaivieji gėrimai į Lietuvą atkeliauja iš kitų kraštų?

Lietuvoje seniai nebe naujiena tokie pasaulyje populiarūs gėrimai, kaip Coca-Cola ir Fanta, RAMUNE bei Prime gėrimas, visi jie pasižymi ypatingu skoniu. Šiuose gėrimuose yra kažkas tokio egzotiško, kas sužavi nuo pirmo gurkšnio. Be to, visi jie kartu su populiariais aktoriais atlieka savo vaidmenis įžymiuose užsienio šalių serialuose, kas pasitarnauja kaip sėkminga jų pasaulinė reklama. O mėgstamų natūralių skonių gėrimas „Prime“ yra specialiai skirtas sportininkams. Jame yra iki dešimties procentų kokosų vandens, amino rūgščių, antioksidantų ir elektrolitų.

Kur ieškoti populiariųjų gaiviųjų gėrimų?

Jei jus sudomino populiariausi pasaulio gaivieji gėrimai, tada nedelsdami susiraskite internetinės parduotuvės CandyPop.lt svetainės adresą. Šioje svetainėje yra gausi informacijos apie skaniausius gėrimus, kurie parduodami ir buteliukais, ir skardinėmis. Čia rasite ir kitų šios parduotuvės gardžiųjų prekių pristatymą, o paskui patikusias prekes galėsite užsisakyti ir įsigyti. Po apmokėjimo pirkėjos pasirinktos prekės iškeliauja pas jį į namus jo nurodytu adresu.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.