Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Kokie atributai reikalingi šeimos iškylai gamtoje?

Kokie atributai reikalingi šeimos iškylai gamtoje?

Kokie atributai reikalingi šeimos iškylai gamtoje?

Ne paslaptis, kad kurį laiką tendencijos rodė, jog tarsi tapo madinga keliauti tik į svečias šalis. Tuo metu buvo stebimas ryškus iškylautojų gamtoje mažėjimas. Tačiau jau prieš keletą metų, o ypatingai šiuo sudėtingu pandeminiu laikotarpiu, žmonės vėl ėmė gręžtis į savo šaknis, į gamtą. Todėl per pastaruosius kelerius metus atostogų savo šalyje ir iškylų gamtoje skaičius gerokai išaugo. Natūraliai išaugo ir įvairių iškyloms gamtoje reikalingų atributų skaičius.

Vykstantys iškylauti ir keliaujantys atostogauti gamtoje ne vienai dienai, neišvengiamai susiduria su daugeliu nepatogumų, kurių nepatiria apsistodami viešbučiuose ir apartamentuose.

„Viešbučio kambarys“ gamtos prieglobstyje

Pagrindinis poreikis, iškylaujant gamtoje – nakvynė. Šiandien yra daug įvairių galimybių ir pasirinkimų patogiai apsistoti gamtoje, pavyzdžiui, kupolai, nameliai miške ar ant ežero kranto. Tačiau tam, kad patirtumėte tikrą gamtos apsuptį ir prieglobstį, reikalinga palapinė, turistinis kilimėlis arba pripučiamas čiužinys. Visa tai atstoja jums kambarį ir lovą.

Apsauga nuo saulės ir vabzdžių

Įsikūrus stovyklavietėje nedelsiant reikėtų pasirūpinti tinkama apsauga – kepuraitėmis ir kremu nuo saulės, o vakarėjant – apsauga nuo nemalonių vabzdžių įkandimų.

Kaip apsaugoti maisto produktus gamtoje vasarą?

Be abejonės, iškylaujantys ilgesnį laiką, privalu išspręsti maisto laikymo klausimą. Akivaizdu, kad vasaros diena anaiptol neprimena šaldytuvo temperatūros, todėl šiuo klausimu gelbėja šaltkrepšis arba šiuo metus modernus sprendimas – sausas ledas.

Maisto gamybos ypatumai

Tačiau vien tik turėti maisto ir turėti kur jį laikyti, neužtenka. Juk paruošti maistą taip pat ne mažiau svarbu leidžiant atostogas gamtoje. Todėl būtina pasirūpinti maisto ruošimo puodu, keptuve, skirtais gaminti ant laužo. Paprastai tai ketaus indai, kurie yra atsparūs ugniai ir kaitrai, arba geriausiai maisto ruošos klausimus išsprendžia kazanas. Tai universalaus maisto ruošimo atributas, kuriame pagaminsite patį skaniausią troškinį, plovą ar sriubą.

Ryšys su aplinkiniu pasauliu

Esant gamtoje dažniausiai ryšys su likusiu pasauliu tampa neaktualus. Vis dėlto, likti be jo šiais technologijų laikais būtų mažiausiai keista. Taigi, kad neprarastumėte ryšio su savo artimaisiais, ar nutikus nelaimei gamtoje galėtumėte išsikviesti pagalbą, vertėtų pasirūpinti išorine nešiojama baterija.

PR